Peniažky namiesto darov

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, potrebovala by som poradit, akym stylom sa pise pozvanym, ze chceme radsej peniazky ako dary? A kam to napisat? Dakujem krasne. :-)
Odpovedať
@sonka_ryska posielali sme. A tam v pozvanke bol odkaz na blog kde su vsetky informacie. Svadobne dary, ubytko, doprava, dress code....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. My sme tiež nič také nepísali, že chceme len peniaze, ale podľa mňa to nie je zlé riešenie. Tiež som sa trochu bála, či nedostanem nejakú super modernú obedovú súpravu. Tiež spolu žijeme už dlhšie a každý automaticky doniesol peniaze. Kvety som chcela, lebo ich milujem, tak som sa vytešovala z kytíc :-D dostali sme presne 3 vecné dary (anjel, váza a hrnčeky), takže celkom dobrá bilancia pri 90-tich hosťoch :-D ale fakt v dnešnej dobe už každý automaticky dáva peniažky, aj keď minule ma prekvapil jeden známy, keď išiel kamarátovi na svadbu a pýtal sa ma, čo im dať ako dar. Hovorím, tak peniaze sú naj. A on, že nie, že on chce dať silou mocou dar. Vymyslel fotorámček :-S rovno som mu povedala, že toto je podľa mňa o ničom, nech strčí do obálky aspoň zopár eur. Ale držal sa svojho skvelého nápadu :-D
Odpovedať
prosim vas zeny, kaslite na tieto basnicky silou mocou, akoze vtipne ale stale len zobrajuce o peniaze ... v dnesnej dobe vam uz aj tak vacsina hosti tie peniazky da aj bez tychto trapnych rymovaciek
Odpovedať
Profilova fotka
@mo_tylik to si velmi dobre napisala! A je to tak!
Odpovedať
@portobelle ste mali ešte aj presne určený dress code??
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
My sme to povedali na rovinu, keď sa nás pýtali čo po potrebujeme. Máme byt, zariadený, takže dar v podobe, že vára alebo sada riadov je nám nepotrebná. Myslím si, že v denšnej dobe je to už skôr samozrejmosť, že nedostanete do daru hriankovač, toustovač alebo mixér :D ale skôr peniaze.
Odpovedať
Profilova fotka
@vejuska89 mas pravdu ze vacsinou to tak uz ludia riesia ze daju radsej peniaze lebo vedia ze to mladych viacej potesi ako nejake spotrebice. Ale napriklad mozem aj z vlastnej skusenosti povedat ze my sme dostali sadu riadov a potesila, ale je pravda ze mi sme ju aj chceli. Takze by som to skor zhrnula do jedneho, ze je dobre si rozkazat co maju kupit hostia novomanzelom ako dar:-)
Odpovedať
Tak v poslednom čase sa dávajú viac peniaze. Predsa si kúpite za ne to, čo potrebujete s partnerom do domácnosti alebo na prerábku odložíte alebo na plánované bábo. Ale zase nie kždý si môže dovoliť dávať peniaze..Asi by som to nehala na hostí, čo uznajú za vhodné.
Odpovedať
Bola by som rada keby hostia nám dali penižky ako dar, ale je mi to blbé im to povedať alebo ich o to požiadať :-| . Moji rodičia si myslím sa ma spýtajú, čo takého chceme ako svadobný dar , tak im poviem na rovinu ale ostatným svadobčanom to nebudem vravieť. Bude to na nich, čo nám dajú ako dar. Nie každý to má zaužívané dávať peniaze. Moja starka má vozvyku kupovať tanierové sady alebo elektrospotrebiče :-) Ale mňa s partnerom hocičo poteší. Hlavne, že sa zúčastnia na našej svadbe.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@lucindolka Presne tak ako si napísala, je to dobre tak nenápadne povedať. Alebo mám aj kamarátku ktorá si normálne webovú stránku spravila a tam napísala aj dary ktoré by chceli a potrebovali a svadobčania sa mohli aspoň inšpirovať, že čo kupovať:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
U nás to bude vyzerat podobne. Tiež chceme radšej dary peňažné no máme šťastie že u nás sú takéto dary takou tradíciou. Takže mi odpadlo vymýšľanie ako to vlastne hosťom naznačit. No nepohrdneme ani vecnými darmi a je to vlastne jedno. Kvôli darom sa predsa neberieme. Každý uzná za vhodné čím nás prekvapí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vejuska89 to je tiez dobry napad ako povedat ludom, ktory idu na svadbu ze ake svadobne dary si praju. Len tam uz je ten cas, ktory musi clovek stravit pri tom aby tu webovu stranku zalozil a vsetky veci okolo toho. Na to by som ja nervy veru nemala
Odpovedať
@lucindolka Áno to máš pravdu, na to musí mať človek aj čas vytvoriť takú webovú stránku a starať sa o ňu ale niektorým ľudom to nerobí problém. Ani tým našim známym to nevadilo, oni sa v tom doslova vyžívali že si ju môžu organizovať a hrajkať sa s ňou. Stále tam niečo menili:-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@majusqa77 prosím pošlem mi tu kartičku na mail ďakujem domminna@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@maddalenka toto je super! kopirujem 😄 uplne to na nas sedi 😄 dakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to chcem zakomponovat do pozvánky k svadobnému stolu :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@majusqa77 prosím aj mne 😊 zuzkakvasnicova1@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
@majusqa77 kajusklimentova19@gmail.com Ďakujem ❤️
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@majusqa77 ahoooj prosím potrebujem aj ja niečo ako informáciu pre hostí o peňažných daroch pre syna.On je v zahraničí a ja riešim čo je treba.Ďakujem vopred zo srdca ...🙏🙂😉
Odpovedať
Profilova fotka
A co napriklad nieco taketo Ak si niekto nad svadobnym darom hlavu lame, vedzte, ze mi doma vsetko mame, potesia nas dary v akejkolvek vysi, co nas rodinny rozpocet zvsi...
Odpovedať
Profilova fotka
@jarunka11 aj to je fajn, ono je ich v celku dost na samotnom googli, takze chce to len troska pohladat, popatrat a isto nieco padne do oka
Odpovedať
No a nasla si uz nejaky, co sa vam teda paci a hodi sa na vase svadoben oznamenie?
Odpovedať
Profilova fotka
@3vittka tiez som sa na to chcela akurat opytat
Odpovedať
Na Googli je predsa vsetko🙂 Najdes aj to, co nechces 😄 Treba sa len tomu trosicku povenovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@brunetka28 asi tak nejak. Niektore otazky mi pridu tolko krat take zbytocne, kedze fakt staci si otvorit google a mas problem si z tolkeho mnozstva aj vybrat
Odpovedať
@lessi12 Veď a to môže byť práveže pre niekoho problém, vieš? 😄 Keď je toho všade toľko, tak je normálne, že ľudia žiadajú o pomoc, radu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?