Kabelka na svadbu?

13. okt 202160

Ahojte, ako to riešite s takými vecami ako napr. mobil, lesk na pery a také drobnosti. Mate nejakú kabelku? Alebo kde to kde ste to dávali?

• Ja k mame do jej kabelky
    😊

• @radanitta  ja som mala svadobnú kabelku. Najprv som si myslela, že asi to bola zbytočnosť, ale nakoniec som ju dosť ocenila. Najmä v aute po ceste z fotenia na obrad, ked som si mohla ešte dorobiť rúž, skontrolovať sa v zrkadielku a tieto veci. Ocenila som aj žuvačky a vreckovky 😃 Pekne som to mala po ruke, ved s družickou či mamou nie si celý deň. Potom som to mala zavesené na stoličke.

• ano je podla mna fajn ak bues mat kabelku, zvacsa co som tak bola na svadbach ju mala na starosti jedna s druziciek alebo teda kamoska, ktora bola neveste na blizku a po ruke

• Sponzor fóra
  • Ruz som mala u Maminy v kabelke a mobil mal moj muz v saku 😃 nič iné som nepotrebovala, navyše sme mali na wc košíky plne dámskych potrebných veci ak by cosi. 🙂

• @kati301  naaa aj tak sa da, ako je pravda, nevesta nepotrebuje mat neviem kolko veci kabelka nejakej dobrej duse po ruke bude istotne stacit

• @dankafraj  tak nejak. Neviem, si predstaviť, že by som ju ako nevesta mala mať proste na rukách

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Sme inovatívni zlatníci s 30-ročnou tradíciou a zmyslom pre detail.
    Vyrábame dokonalé zásnubné prstene & svadobné obrúčky. Napíšte nám, radi poradíme.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov