Kabelka na svadbu - máte? Kam si dáte veci na svadbe?

Ahojte, ako to riešite s takými vecami ako napr. mobil, lesk na pery a také drobnosti. Mate nejakú kabelku? Alebo kde to kde ste to dávali?
Odpovedať
Ja k mame do jej kabelky 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@radanitta ja som mala svadobnú kabelku. Najprv som si myslela, že asi to bola zbytočnosť, ale nakoniec som ju dosť ocenila. Najmä v aute po ceste z fotenia na obrad, ked som si mohla ešte dorobiť rúž, skontrolovať sa v zrkadielku a tieto veci. Ocenila som aj žuvačky a vreckovky 😄 Pekne som to mala po ruke, ved s družickou či mamou nie si celý deň. Potom som to mala zavesené na stoličke.
Odpovedať
ano je podla mna fajn ak bues mat kabelku, zvacsa co som tak bola na svadbach ju mala na starosti jedna s druziciek alebo teda kamoska, ktora bola neveste na blizku a po ruke
Odpovedať
Profilova fotka
Ruz som mala u Maminy v kabelke a mobil mal moj muz v saku 😄 nič iné som nepotrebovala, navyše sme mali na wc košíky plne dámskych potrebných veci ak by cosi. 🙂
Odpovedať
@kati301 naaa aj tak sa da, ako je pravda, nevesta nepotrebuje mat neviem kolko veci kabelka nejakej dobrej duse po ruke bude istotne stacit
Odpovedať
Profilova fotka
@dankafraj tak nejak. Neviem, si predstaviť, že by som ju ako nevesta mala mať proste na rukách
Odpovedať
pre zmenu zenichovi do vrecka 🙂 ale mala kabelka nie je na skodu na taketo drobnosti 🙂
Odpovedať
Ja som nepotrebovala, kamarátka mala vreckovky a lesk a telefón som nechcela nemá mi kto volať a písať veď všetci sú v ten deň so mnou 😊
Odpovedať
No jasne, mala kabelka a supnes ju nejakej kamoske alebo mamine do ruky.
Odpovedať
@kris_tin257 hej vidis to. super
Odpovedať
a su salony, kde ponukaju k svadobnym satam aj kabelku? ci to uz je na mne aku by som si zohnala? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@zaboriami hej hej no nie je to take zbytocne ved staci, ak si tych par drobnosti das bud k mamine alebo nejakej kamoske
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak podla toho asi co by si v nej chcela mat 🙂 je to na tebe, ci veci, ktore budes mat nedas radsej kamoske alebo mamine 🙂
Odpovedať
@katulajab ako to je najlepšie. Neveste sa nejak ani kabelka nehodí a mala by s ňou prakticky len oštaru
Odpovedať
Profilova fotka
najlepšie je dať takéto veci mamine alebo nejakej kamoške, ktorá ti bude tak najbližšie počas svadby, ak by ti niečo z nej bolo za potreby
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tak si myslim, ze nevesta potrebuje len vreckovky a nejaky ten zachranny makeup, a to sa zmesti hocijakej kamoske do jej kabelky. Mobil pochybujem, ze by nevesta v den svadby riesila
Odpovedať
Profilova fotka
@jarunka11 nooo ja som zazila uz aj taku nevestu, ktora teda mala mobil vylozeny na svadobnom stole a fotila si fakt vsetko, co mi prislo dosta koze tak cez ciaru
Odpovedať
@kralovicka15 to fakt. Ako nechápem, vieš isto mali niekoho na fotky. Neviem, to mi príde aké čudné, že človek by si mal svadbu užiť a nie zas vysieť na mobile. To už musí byť závislosť
Odpovedať
mate niektora aj fotku, ze ake kabelky ste mali? 🙂 to by ma celkom zaujimalo, ze ako to pasuje k satam a tak celkovo ako to posobi.
Odpovedať
podla mna to dobre nevyzera, neviem si pomoct, no k neveste sa ani listova kabelka proste nehodi, no je to kazdeho vec ako si takuto vec zariadi
Odpovedať
@zuzanellka a tak preco nie, ak by mala taku nejaku peknu listovu, tak kludne, len aj tak by to bolo asi tak, ze by tu kabelku mal na starosti niekto iny
Odpovedať
@05darka05 sa pozname zienky, by to nebola listova kabelka ale normalne klasicka, a este by sme do nej odlozili zenichove kluce, mobil, penazenku a kadeco ine 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@adrinika heh a tak to snáď nie
Odpovedať
@mar_ka33 to už by bolo na takú shopper bag 🙂 No je to inak tak, mňa sa koľko krát drahý pýta, že načo mám takú veľkú tašku, ale keď si vezmem, koľko vecí mu v nej nosím, tak...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?