kvetinová čelenka

12 hod100

Ahojte baby, poraďte kde zoženiem takú nie moc prečačkanú čelenku na svadbu. Sashe som prešla a nič ma neoslovilo 🤔

Prípadne ak by niekto vedel o niekom čo to vie vyrobiť na objednávku k šatám, tak šup sem s kontaktom.

Ďakujem veľmi pekne.

• @obcanka123  na etsy je toho tiež plno

• @obcanka123  aj na aliexpresse..ja som si napr objednala holu bielu celenku a kvety a spravila som si podla seba

• @amelie22  ďakujem

• Sponzor fóra
  • @radka_svanova  to super,keď si kreatívna 😊 ja nie som moc tak len hľadám. Skúsim popozerať

• Na sashe nič? Tak to ma prekvapuje, lebo tam je toho veľmi veľa 🙂 dokonca veľa ľudí vie vyrobiť čelenku aj podľa predstáv. Takže ak máš konkrétnu predstavu, skús napísať hociktorému predajcovi a určite sa dobodnete 🙂

• @bazza  áno, zajtra to vyskúšam asi tak že napíšem 😊

• určite doporučujem stránku Magaela ...majú svoj web aj na insta či FB 🙂

• @vtacatko113  tam majú veru veľmi krásne kúsky. Kamoška si takto robila čelenku sama, no ona je asi nadaná na všetko

• @vtacatko113  diky,kuknem to ☺️

• @brunetka28   nooo tak to je veľké šťastie, keď je žienka šikovná a vie si takto rôzne veci a dekorácie vytvoriť sama. Vieš koľko krát si ja takto vravím, že tiež by som také chcela vedieť

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Svadobné obrúčky s DOŽIVOTNÝM SERVISOM ZDARMA!
    K tomu ešte GRÁTIS gravírovanie do zlatých svadobných obrúčok a doručenie na Vašu adresu!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov