nevesty 9.9.2017

5. sep 201750

Ahojte nevestičky, hlavne tie, ktoré máte svadbu už túto sobotu 🙂 riešite niečo na vrch šiat? bolerko/pelerínu? Alebo zatnete zuby a nejako to vydržíte, ak by sa ochladilo? 🙂 ďakujem 🙂

• @ivka_ke  Mne osobne sa tie bolerka nepacia, takze vydrzim 🙂

• @lauren_d ja som akurát kúpila také ivory sačko, že keď sa pojdeme fotiť, nech mám na presun 🙂 Ale v kostole (aj po ňom) rátam, že vydržím 🙂

• @ivka_ke  jasne, to je super napad, ze aspon na presun. ale ja verim, ze pocasie nam bude priat, myslim pozitivne 🙂

• Sponzor fóra
  • @lauren_d  O, tak to aj ja 🙂 verím tomu 🙂 pršať by nám nemalo a podľa mňa ak nebude fúkať nejaká potvora, tak bude akurát - ani teplo, ani zima 🙂

• Baby chcela by som tieto saty ale mam velkost 40 aku velkost si mam objesnat v US aby mi pasovala...dakujem 😉
    ZJ9036 2016 lace White Ivory Gown Lace up back Croset Wedding Dresses for bride plus size maxi Customer made size 2-26W
    http://s.aliexpress.com/QbqeA3Qb
    (from AliExpress Android)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    renik5
    Stará Ľubovňa
    E-shop svadobných a spoločenských šiat a doplnkov
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.