Catering Josip a vaše skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcela by som Vás poprosiť všetkých, ktorí majú skúseností s cateringom od Josip, aby ste mi napísali svoj názor +/- ... a veľmi by ma potešilo, ak by som hlavne videla nejaké fotečky jedál, lebo na FB sú len fotky studených mís ..... Ďakujem krásne ....
Odpovedať
Dievčatá môžem vás poprosiť poslali by ste mi niektorá do súkromnej správy koľko ste platili zálohu. Ďakujem moc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@didinka32 uz som ti odpisala na sukromnu spravu. Viem, ze mi to dost dlho trvalo za co sa ti ospravedlnujem ale vobec som tu nebola a nevsimla som si, ze si mi pisala.
Odpovedať
Babuľky, viem, že teraz mnohé majú ťažkú situáciu a rozhodujú sa čo spraviť. Myslím na Vás a uvidíte, že všetko dobre dopadne! No iné som chcela ;-) Chcela som Vám napísať, že catering Josip aj nám zabezpečoval stravu a super, boli sme veľmi spokojní s ich službami. Kto by potreboval bližšie info, tak kľudne píšte, rada sa s Vami o ne podelím ;-)
Odpovedať
@hluzina dakujeme za tvoje povzbudive slova! dufam, ze to tak bude, ako si napisala! my sme zatial v pohode, nakolko svadbu mame az v oktobri. horsie ale je, ze este nemame zajednanu cateringovu agenturu. budem to musiet tento tyzden poriesit. tito kolko beru na osobu?
Odpovedať
@sahaia tak to áno, ty môžeš byť v kľude, dovtedy táto pandémia isto zmizne. To je super, že ste si dali svadbu až skoro na koniec roka. Čo sa týka ceny, tak majú to tak, že za predjedlo, polievku, hlavné jedlo, švédske stoly na studeno a na teplo, čokoládovú fontánu, kávu, čaj, ovocie a citronádu si pýtajú na osobu 29€ a za gratulantov 18€. Máte teda hostinu v nejakej miestnosti, kde nevaria?
Odpovedať
@hluzina vsak som aj rada, ze som to na skorsi termin nedala. ako nikto nevedel, ze taketo nieco nastane ale teraz som skutocne bohu vdacna, ze som sa neponahlala s terminom! ano, hostinu budeme mat len v kulturnom dome, kde nevaria a musime si zabezpecit vlastny catering. to je fajn cena. maju na internete nejaku ponuku jedal alebo to sa az osobne riesi s nimi?
Odpovedať
Profilova fotka
@hluzina môžem sa spýtať koľko sa dava záloha? A ci ste mali od nich pripadne aj výzdobu alebo candy bar?koľko sa cca platí za výzdobu alebo candy bar? ĎAKUJEM
Odpovedať
@sahaia však toto, že nikto sme to nečakali! Čo sa týka tej ponuky jedál, tak na internete nemajú ale keď im napíšeš, tak ti isto nejakú pošlú. No poviem ti pravdu, že my sme výber jedla riešili tak dva týždne pre svadbou. To úplne stačí.
Odpovedať
@neila19 my sme platili 500€ zálohu. Mali sme od nich výzdobu, candy bar nie, lebo to sme nechceli. My sme si normálne objednali zákusky a dali sme na každý stôl tácku so zákuskami. Mne sa tie candy bary moc nepáčia. Ale to je môj názor samozrejme. Výzdoba nás cez nich vyšla 7€ na osobu bez kvetov. A v tej cene sme mali zahrnuté návleky na stoličku, mašľu, obrus, svietník, sviečky, dekorácie, servítky, nastretie hlavného, švédskeho a nápojového stola. Kvety som si zajednala v kvetinárstve, keďže kamarátka moja má kvetinárstvo, tak som to takto skombinovala.
Odpovedať
Profilova fotka
@hluzina ďakujem pekne za info
Odpovedať
@neila19 nie je začo, rado sa stalo ;-) Budete ich mať na svadbe alebo ešte len rozmýšľate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte rozmýšľam
Odpovedať
Článok sa načítava...
@neila19 oki, však uvidíte ako sa rozhodnete ;-) No ak pre nich, tak budete isto spokojní s ich službami :-) Držím palce, nech Vám to všetko dobre dopadne, ahoj ;-)
Odpovedať
@hluzina aj som si myslela, ze to sa vacsinou tak par tyzdnov pred svadbou riesi. ved spolu s tym sa nahlasuje aj pocet hosti, ze? uz viem, pisala som im a e-mailom mi poslali ake vacsinou jedla si u nich ludia objednavaju na svadbu, takze uz to mam.
Odpovedať
Profilova fotka
@hluzina ďakujem :-)
Odpovedať
@sahaia áno presne tak, týždeň pred dňom D cca nahlasuješ presný počet hostí a aj menu, ktoré sa bude podávať. Skôr to nie je potrebné riešiť :-) Super, a čo na to hovoríš? Aj ste si tam vybrali už predbežne nejaké?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@hluzina zvláštne, lebo my máme úplne inú sumu....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@alzbet94 ospravedlňujem sa, že odpisujem až teraz ale dlhú dobu som tu nebola a preto som si vôbec nevšimla, že si písala. A akú máte?
Odpovedať
@hluzina my sme mali 800€. Svadba sa pre úmrtie v rodine zrušila a doteraz mi na žiadne správy neodpovedajú, peniaze nám vrátiť nechcú. Otras....
Odpovedať
@alzbet94 800€ ste platili zálohu, dobre tomu rozumiem áno? Pri výške zálohy isto vychádzajú z toho, koľko ľudí je cca nahlásených, lebo my sme platili zálohu 500€ ale to už je pomaly dva roky dozadu, takže je možné, že ceny aj zálohy zdvihli. Je mi to ľúto, že ste museli svadbu zrušiť. A nemáte ani náhradný termín?
Odpovedať
@hluzina áno presne tak. Zálohu, ktorá je vratná v prípade, ak dôjde k nejakej vážnej situácii v rodine... zomrel nám veľmi blízky človek. A peniažky chceme späť. ale nie sú ochotní ani komunikovať, ani peniažky vrátiť. Úpllne svinstvo
Odpovedať
@alzbet94 je mi to ľúto 😞 😞 😞 😞
Odpovedať
@hluzina vy ste nemal žiaden problém ??? príde Vám ich správanie normálne ??
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbet94 niekde v jednej zmluve (myslím, že je to zmluva od kameramana) mám jasne napísané, že záloha v prípade zrušenia termínu svadby nie je vratná. Myslím, že niektorí rozlišujú pojem záloha a rezervačný poplatok. Jedno z toho sa vracia, ale druhé nie. My v zmluve s cateringovou agentúrou máme napísané, že záloha je vratná v prípade zrušenia svadby do 6 mesiacov pred termínom. Po tomto termíne už nie. Samozrejme, že s niektorými dodávateľmi sa dá dohodnúť aj na iných podmienkach a v prípade neočakávaných udalostí sú "ľudskí". A ako ste sa vy s nimi dohodli pri platbe zálohy prípadne čo máte v zmluve?
Odpovedať
@amelie22 presne to máme v zmluve napísané,že v prípade úmrtia v rodine,záloha je vratna. Ale už nekomunikujú. Nedvihaju. Nič. Ale s kameramanom,fotografom sme nemali žiaden problém. Všetci sú ľudia a chápu čo sa deje. Len tu sme sa nestretli s pochopením. Viete ako. Nie je to 100€. Je to 800€. A nech sa na mňa nikto nehnevá, pán nepohol ani prstom. Ešte sme boli ochotní mu nechať 200€ aspoň za ochotu. Ale vôbec nekomunikuje. Je to veľmi veľa peňazí. Ešte sa aj vyhováral,že je pandémia,že nemá z čoho platiť svojich ľudí. Ale akoze sorry. Z mojich peňazí ich ide platiť? To nie je moja starosť. A ešte si aj založil nejaké obedy, rozvoz si čo. Čisté chrapunstvo.
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbet94 pokial máte podpísanú zmluvu určite by sa to dalo nejako oficiálne napadnúť... alebo mu pohroziť, že s tým pôjdeme do médií alebo tak
Odpovedať
@amelie22 viete čo už ho prosikam od decembra. Ale 800€ je veľmi veľa peňazí. Dáme to právnikovi. Normálne na súd. Lebo takto sa ľudia nesprávajú. Čo si myslí,že si doma tlačíme peniaze? A spravíme mu krásnu reklamu. Všade kde sa len dá. Nie som ten typ človeka, ktorý by sa chcel niekomu "pomstiť". Ale čo je veľa, to je veľa.
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbet94 Ja s tým súhlasím. Pokiaľ to je naozaj napísané v zmluve a vy ste v práve, išla by som určite do toho. Keby to bolo 200 euro, možno by som bola nahnevaná, ale mávla by som rukou. Ale 800 treba riešiť. Aj keď vieme ako je na tom tento štát... ale treba to skúšať a bojovať za svoje práva.
Odpovedať
@alzbet94 nie, my sme s nimi nemali žiadny problém. Práve že my sme s nimi boli veľký spokojní, aj čo sa týka komunikácie aj ceny a aj kvality jedla. S pánom Mokránom som všetko prebrala aj pred svadbou aj po a fakt nemôžem nič zlé povedať o nich.
Odpovedať
@hluzina tak keď si s nimi tak dobre rozumiete tak im prosím Vás napíšte,že kedy nám vráti naše peniaze a kedy začne komunikovať 👌 a keď si vypýtam jedálny lístok/nápojový lístok tak očakávam ponuku. Nie 40stranovy PDF subor čo všetko má metro v ponuke 😂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?