Catering Josip a vaše skúsenosti

9. jún 20215860
  • @amelie22  veď práve... 200 by ma nahnevalo.. ale 800€? Nie len ja, ale veľa z nás určite povie,že to sú obrovské peniaze.... A keď proste áno službu žiadnu neposkytol,nič nemusel kupovat, zajednavat. Proste nič 🙏 som z toho znechutená 🤦 a sklamaná hlavne.

• @alzbet94  nehovorím, že som s ním naj kamka 😃 V kontakte už s ním nie som, nakoľko sme mali svadbu pred dvoma rokmi. Pýtala si sa na to, či sme boli s nimi spokojní a moja odpoveď bola, že áno 😉 Je mi ľúto, že máš takéto problémy a dúfam, že sa s nimi nejako dohodneš k spokojnosti obidvoch strán. Viac ti k tomu už nemám čo napísať, keďže my sme s nimi takúto skúsenosť žiadnu nemali a našťastie ani s nikým iným.

• normalne sa mi nechce verit tomu, co tu citam. My sme mali svadbu v roku 2016, cateringova spolocnost Josip nam zabezpecovala jedlo, vyzdobu a aj casnikov sme mali cez nich. Pamatam si ako teraz, ze tiez sme posuvali termin svadby kvoli smutku, no my sme trvali na tom, ze chceme od nich catering a preto sme zalohu spat ani nechceli, no spolocne sme potom vybrali volny termin, ktory vyhovoval aj im aj nam. Preto sa cudujem, ze sa s nimi takto nejako nevies dohodnut aj ty teraz. Asi to je vsetko sposobene tou koronou hnusnou!

• Sponzor fóra
  • @gretusiatko  asi áno, teraz veľa firiem má problémy. Aj my sme boli s ich službami spokojní, už som o tom písala, tak sa nebudem opakovať. Je to každopádne zaujímavé.

• Mala som záujem o ponuku teplého a studeného bufetu od firmy Josip na oslavu mojej 50 tky pre cca 30 osôb no poslal mi len info že to stojí 20 eur na osobu. Žiadny návrh alebo približne čo v tejto cene môžem očakávať. Asi už je zvyknutý na lepší biznis..

• @morrison06  a potrebujete ponuku, lebo ja ju mam, tak vam ju viem poslat do spravy. On je sem-tam taky strucny ale keby ste ho poprosili o ponuku, tak by vam ju isto poslal.

• @gretusiatko  poprosila som ho konkrétne o ponuku teplého a studeného bufetu aby som si mohla vybrať a s predstihom a zajednať aspoň termín z viacerých cateringových spoločností. No už som si vybrala, ďakujem

• @morrison06  v poriadku, ked uz mate vybrate tak je fajn. Pekny zvysok dna prajem 🙂

• @alzbet94  tomu sa povie typicky slovensky podnikatel. Ja som bola pocas priprav svadby taka znehutena z niektorych dodavatelov ze som aj banovala ze robim vacsiu svadbu. Prachy by chcel kazdy ale to co za ro ponukaju veru malokedy ma tu hodnotu

• A este ta ich pridruzena podarena agentura co s nimi spolupracuje tusim sa volaju Chiavari stolicky mi dali taku predrazenu ponuku za vyzdobu ze som si este krajsiu vyzdobu zohnala v danom regione za polovicnu cenu a hostia boli uneseni, nehovoriac o tom ze 2 dni pred svadbou som si mala prist pre svetelnu stenu a ani mi nedali vediey ze ju pozicali inemu paru kde mali lepsi kseft, pisem im ze kedy si mozem prist pre tu stenu zajtra a oni ze ahaa prepacte my sme ju dali inemu paru..no comment. Potom mi den pred svadbou hasila problemy a zachranovala vyzdobu uzasna osobka zo Sonnie decor. Nebyt jej nemam ani stenu ani svetielka nic.. za 2 svetelne steny, a kvetovu vyzdobu aj s kyticou a pierkami som platila bezkonkurencnu cenu vrelo odporucam.

• @11katy11  ceny vsetkeho sa zdvihaju, takze s tym treba pocitat. My sme pred 5-timi rokmi nastastie mali este nizsie ceny ale ked si vsimnes, ze aj chlieb je uz o dost drahsi, tak je jasne, ze aj firmy museli ist hore s cenami.

• Ahojte, ak by ste chceli josip catering, môžme na vás previesť našu zálohu (hostinu sme kvoli korone nemali), dali by sme vám aj zľavu, nehc sa vám oplatí ísť kvázi cez naše odporúčanie. prosím v prípade záujmu píšte na fogelton@gmail.com

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Predaj rôznych papierových a plastových krabíc na svadobné koláčev poschodové torty, bábovky a výslužky. Papierové košíčky, papier na pečenie.
    Milí sladkožrúti, máme tu pre Vás najlepšie sladké dobroty v širokom okolí. Nech sa páči, pokochajte sa.
    Spoločnosť ktorá vám dodá vína na Vašu svadbu podľa Vašich prianí
    ...a po svadbe Vám radi pripravíme vínko pre vašich hosti na Svätý krst 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov