Josip catering

15 hod360
  • mne este tak napadlo, je nieco co by ste mi odporucili ci uz ohladom jedla, menu alebo aj vyzdoby co si dat, co fici, co je in? 🙂 pripadne co naopak nie a je zbytocne? 🙂

• @kajuska556  fuha, tak to je zaujimave veru, lebo podla mna tu ma kazda inu predstavu alebo aj ine jedla mala a o vyzdobe hadam ani nehovorim 😃 mozno keby si blizsie napisala ze aku mas ty predstavu to skor by sme ti vedeli poradit a ta nesmerovat 🙂

• @kajuska556  ale to hadam nie 🙂 pozri treba si asi povedat ze aj ked budes mat nejakych frflosov na svadbe tak to k tomu patri a vybavene 🙂

• Sponzor fóra
  • no ale hlavne si myslim, ze je dobre to vsetko riesit cez jednu spolocnost ked sa bavime aj o strave a povedzme aj o vyzdobe, proste mas to vsetko vyriesene, mas tam ako jedlo tak aj obsluhu a netreba ti na nic ine mysliet a riesit 🙂

• @mauritka  presne ako pises, podla mna to tie nevesty ocenia, ved viem o com hovorim, ked mas proste cloveka na jedno ktory ti vie a pomoze zastretis viacere oblasti ktore na tej svadbe potrebujes mat.

• @kajuska  podla mna vsetko co sa tebe paci do toho chod 🙂 aby sa to hlavne vam pacilo 🙂 ako teda maximalne si mozes nechat poradit ale inak si myslim ze je to fakt na vas a teda aj na rozpocte.

• @kajuska556  tak ja by som ti poradila potom co sa tyka svedskych stolov alebo teda tych candy barov ako sa to hovori 🙂 daj si poradit, ohladom jedla a poctu hosti, my sme to nevedeli odhadnut a skoro sme sa tak pomylili ze by sme dali malo 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Predaj rôznych papierových a plastových krabíc na svadobné koláčev poschodové torty, bábovky a výslužky. Papierové košíčky, papier na pečenie.
    U nás nájdete kompletnú ponuku cukrárskych obalov a svadobných krabičiek. Kontaktujte nás a určite vám poradíme. Obaly expedujeme do celej SR.
    Milí sladkožrúti, máme tu pre Vás najlepšie sladké dobroty v širokom okolí. Nech sa páči, pokochajte sa.
    Články od našich partnerov
    Svadobné obrúčky - najnovšie trendy pre tento rok
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Archív článkov od partnerov