Nechcel by niekto termín na miesto mňa 21.9.2019?

Stala sa mi taka vec ze svadba sa ruší a cetering je už zajednany a zaloha sa nedá vrátiť nechcel by to niekto na miesto mňa termín je 21.9.2019 ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@alexia0410 jooj to mi je velmi luto, ze sa ti takato vec stala :-|
Odpovedať
Veru aj mne prídem asi o 1000€ ale ďakujem za koment
Odpovedať
@alexia0410 ahoj, vyskúšaj aj na FB. Nevešaj hlavu, mysli pozitívne. My sme cca 200 dní pred svadbou nemali vôbec predstavu o sále/catteringu atď. Tak možno sa to podarí presunúť
Odpovedať
Ďakujem za pozitívnu energiu 😉
Odpovedať
@alexia0410 možno radšej prísť o 1000 eur, ako o pár rokov života s niekým, kto za to nestojí. Tiež posielam pozitívnu energiu. :-)
Odpovedať
😂😂😂To je dobre 😂😂 že rozvod v predstihu ale my máme iný problém chceli sme spraviť nakoniec iba také posedenie pre rodičov a krstných lebo sa nám to všetko začalo kaziť a nechceli sme za veľa peňazí byť aj tak nespokojný
Odpovedať
@alexia0410 ...wsetko zle sa na dobre obrati my 3 mesiace pred zme zmenili termin ....prisli sme o zopar zaloh sice hudba uz nie je ta co mala byt ale nakoniec po zmene terminu sme 3 mesiace zmenili salu a som nakonie rada ..takze nevesaj hlavu wsetko sa da :)
Odpovedať
@iwka2208 dúfam ze to tak bude... Hádam nie som jediná ktorá je na pochybách a váha ci to nieje blbosť a škoda peňazí Teraz čo najskôr sa musíme rozhodnúť či to budeme ďalej zháňať alebo sa na to vykašleme ešte teraz A @ivka2208 kedy mate termín ak môžem?
Odpovedať
Ste super nevestičky dodávate mi znova chuť sa do toho pustiť Ja už som obvolala hádam celé Slovensko 😉 aby som našla svadobnú sálu
Odpovedať
@alexia0410 ...my ked sme menili termin mali sme salu a hudbu ..jedine nam ostala ta ista sala a v oktobri pol roka pred svadbou sme zmenili salu + sme vybrali catering a este sme aj usetrili...budem mat v aprili ...urcite zhanaj a neboj sa ist napriklad do nejakej peknej kulturnej saly :)
Odpovedať
@iwka2208 snažím sa len pri 140hostoch to nieje celkom ideálne 😉 A ty už máš všetko zajednane?
Odpovedať
@alexia0410 fúú, tak to so rada, že je to len zmena sály, nie ženícha 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@maslenka no tak to by bolo asi horšie takže si môžem povedať že nikdy nieje tak zle aby nemohlo byť horšie 😉
Odpovedať
@alexia0410 držím palce, nech ti vyjde všetko tak, ako si želáš
Odpovedať
@maslenka ďakujem 😉
Odpovedať
A keď sa mi to nepodarí zrušiť nepomohol by mi niekto prosím s hľadaním nového priestoru pre 140hosti
Odpovedať
@alexia0410 ja da sa povedat ze ano ja mam problem so satami nakolko nejake problemy pribrala som a neviem ci vojdem do nic :( a v akom okoli to chces mat ?
Odpovedať
No ja som v podstate hľadala od Zvolena až po Martin, Donovaly keďže veľká časť hostí bude z Oravy niekoľko od Rimovskej S. A Žiar nad Hronom tam bývame
Odpovedať
@alexia0410 veľká sála je v Martine penzión Čierna pani ak to pomôže
Odpovedať
Ďakujem pekne Ale tam sa nedá vlastný catering a ani termín nieje voľný 😉👍
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, keď máš taký široký záber..predpokladám, že v ZH Hotel Luna si už asi skúšala...Potom síce to nie je MT ale troška ďalej - Belá pri ZA resp. Terchovej je resort Hanuliak, tí majú kapacitu do 140 osôb :-) A keď vravíš, že máš mnoho ľudí z Oravy, tak tam je to "na skok" a preto ti dávam odporúčanie práve na toto zariadenie ;-)
Odpovedať
@la_bruja Ďakujem ti pekne Ale ja potrebujem sálu nie hotel s dôvodu ze catering už mám zajednany a zálohu zaplatenú ak by si vedela o nejakom peknom kultúrnom dome alebo niečom takom potešilo by Ešte raz ďakujem 👍
Odpovedať
@la_bruja A ešte áno skúšala som ich ešte pred tým a termíny sú obsadené
Odpovedať
Profilova fotka
@alexia0410 tak v takom prípade si musíš sadnúť za gúgel a hľadať kultúrne domy v miestach, kde by sa ti to páčilo :-)
Odpovedať
@la_bruja no veru aj takú možnosť som už skúšala ale obvolavat dedinu za dedinou asi na 30 miest som volala a na internete ani nemajú veľmi fotky tak som skúšala tu či niekto nevie o nejakom peknom kulturaku alebo takom niečom
Odpovedať
@alexia0410 no ahoj ako nasla si nejake miesto ?
Odpovedať
@iwka2208 ahoj ešte stále hľadám niečo už aj mam ale hľadám niečo krajšie ak nič tak sa budem musieť zmieriť s tým co zostalo
Odpovedať
@alexia0410 a mas foto toho priestoru ? no vidis a si chcela rusit :)
Odpovedať
@iwka2208 starý komunistický kultúrny dom to ani netreba fotiť v ktorom sú hnusné drevené stoličky
Odpovedať
@alexia0410 ked das navleky tak ani ludia nebudu vediet ...a ak by ti tak velmi vadili tak vies si pozicat ak mas rozpocet :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?