Popolnocne jedlo napady na leto

Chcela by som poprosit o radu ake jedlo budete mat po polnoci bude svadba v lete a bude teplo, napadlo nas toho dost ale vacsinu sme zamietli. Prasa kolena kapustnica svieckova hurky a klobasy ...proaim o radu. Dakujem pripadne ake ste mali menu komplet cez leto kludne ho sem dajte budem rada
Odpovedať
@mimi86128 bude 75 dospelakov a 22 deti pripadne co by ste dali im
Odpovedať
@mimi86128 Podľa mňa je najlepšie mať bufetove stoly a nie jedno servírované jedlo. Každý si naberie to, na čo má chuť a kedy má na to chuť. U nás vyložili bufetove stoly okolo 22.00 hod., boli tam kuracie aj bravčové rezne, holubky, pirohy, ovocný šalát, zemiakový šalát, cestovinový šalát...
Odpovedať
Bufet bude o 22.00. Tak ked toho bude viacej myslite ze popolnocne nebude treba?
Odpovedať
@mimi86128 My sme už popolnočné jedlo nemali, aj z tých bufetovych stolov sa nám zvýšilo a brali sme si to v nedeľu domov. Teda pirohy sa zjedli všetky, ale z iných jedál ostalo. Podľa mňa už ďalšie jedlo netreba. Nechajte si poradiť aj v reštaurácii ako napočítať počet porcií na bufet tak, aby bolo dosť a bude to bohato stačiť 🙂
Odpovedať
Tiež si myslím, že teraz v takom to teple budú ľudia hotoví a nebude sa im chcieť v takom teple ešte po polnoci jesť
Odpovedať
Profilova fotka
myslim , ze ak by tak by to malo byt nieco osviezujuce, rozne salaty a to nie len zeleninove ale najma tie ovocne a chladene, o tie by mohol byt celkom zaujem
Odpovedať
@lessi12 preste to by som zvolila aj ja mozne nejake grilovane masko, ale v takchto teplotach pochybujem, ze budu ludia nejak extremne hladny a budu bazit po tazkych jedlach
Odpovedať
to prasiatko by nemuselo byt zle, po tom by ludia celkom mohli ist
Odpovedať
ked tak by osm volila salat a nieco grilovane, ci uz toprasiatko, nejaky ten steak alebo ryby. no isto by som toho nechystala vela, podla mna ludia budu skor smadny ako hladni v takychto horucavach
Odpovedať
a toto co si vymenovala tie hurky atd to je to co ste zamietli?
Odpovedať
@kajuska556 myslis, ze je to vhodne popolnocne jedlo? podla mna teda nie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?