Viete mi poradiť kvalitný catering za rozumnú cenu?

Dobry deň, viete mi poradiť kvalitný catering za rozumnu cenu. Hostina sa bude konat v kultúrnom dome na dedine.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň,catering josip je úplne top.spravi Vám svadbu aj na kľúč a za rozumnú cenu.ich prácu si môžete potrieť aj na fb josip catering.robia celé Slovensko.😉👌
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj @janik10 :-) presne ten isty catering som ti chcela poradit, ale uz ma @chiavaristolicky111 predbehla :-) som ale rada, kedze oni nam organizovali svadbu a mozem povedat, ze vsetko bolo tip top :-) ;-) svadbicku sme mali minuly rok v aprili, no keby mame dalsiu nejaku vacsiu rodinnu akciu, znovu by som sa na nich obraila :-) su supersky :-)
Odpovedať
@niminkee mozem sa spytat zopar podrobnejsich informacii? Mame svadbu naplanovanu na 19.10.2019, no este vobec nemame poriesene jedlo. Kostol a miestnost na hostinu mame ale zatial nam nikto nie je ochotny prist navarit. Tato cateringova agentura chodi aj do vzdialenejsich miest? Napriklad do Senca, lebo tam budeme mat svadbu. Za odpoved ti vopred dakujem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze mozes @vvalikaa :-) nehryzjem ani nic podobne, tak sa pytaj :-D :-D co sa tyka toho datumu, tak ste si velmi pekny stanovili. ci maju volne ti neviem povedat, kedze ich diar nevlastnim :-D no treba im cim skor zavolat a spytat sa. chodia aj do inych miest robit catering, to nie je pre nich ziadny problem.
Odpovedať
Profilova fotka
Robia celé Slovensko okrem východu ...tu je kontakt na majiteľa 0915 420 032😉 alebo catering@josip.sk😘hádam pomoze
Odpovedať
@niminkee to mi je jasne, ze nehryzjes :-D Ale tak ci ta to neotravuje, ked sa ta pytam rozne otazky a tak vies :-) No som rada, ze chodia aj do inych miest robit catering :-) @chiavaristolicky111 dakujem velmi pekne za kontakt. Pojdem im zavolat ;-) :-)
Odpovedať
@vvalikaa ja odporucam La Reunion. jedlo je dokonale chutne, moderne, nepredrazene, su z trnavy :)
Odpovedať
@crystalrose dakujem velmi pekne za odporucenie. Uz som kontaktovala aj spolocnost Josip, uvidim aku mi daju cenu a potom mozno skusim aj tuto, aby som mala viacej ponuk a aby som sa mala medzi cim rozhodovat :-)
Odpovedať
@vvalikaa samozrejme, jasne, my sme tiez porovnavali viacej, je to urcite lepsie mat takyto rozhlad, tak neh dobre vyberiete :)
Odpovedať
@crystalrose presne, mat viacej cenovych ponuk a mat sa medzi cim rozhodnut je to najlepsie. Dakujem ti, snad budes mat pravdu a dobre vyberieme. Budeme pre to vsetko robit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
keby ma to otravovalo @vvalikaa, tak uz davno by som si tu zrusila ucet a nechodila by som sem. ale mna to tu prave ze velmi bavi a este ked mozem poradit a pomoct, tak o to som viacej stastnejsia :-) a iba to si potrebovala vediet, ci robia catering aj v inych mestach? nepotrebujes ziadne ine informacie? ci uz mas vsetky pozistovane?
Odpovedať
@niminkee to mas pravdu, heh :-D :-) Iba to som chcela vediet, uz ostatne informacie som mala vsetky pozistovane len toto som nevedela. Ved ja ich uz mam aj zajednanych ;-) :-) Som rychla :-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to si sa fakt rychlo rozhodla @vvalikka :-) normalne si ma sokla touto spravou :-) no samozrejme sa tesim s tebou, lebo si si dobre vybrala ;-)
Odpovedať
@niminkee co mi ine ostavalo, kedze svadba je uz za rohom. Nemam vela casu na rozhodovanie, musim konat rychlo ked chcem, aby firmy mali este nas datum volne :-) No nastastie som vsetko postihala a teraz mozem nejake dva mesiace oddychovat a potom zacnu uz tie predsvadobne chystacky ;-) :-)
Odpovedať
@vvalikaa ahoj:) mohla by si mi prosim ta potom preposlat cenovu kalkulaciu od nich? dakujem;)
Odpovedať
@heluska254 samozrejme, ked pridem domov z roboty, tak ti ju poslem do IP, ok? Dufam, ze nezabudnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sa to nezda, ale velmi rychlo ide ten cas. niekedy pomaly ani neviem, aky je den :-D tak ti drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. tie drobnosti su uz najmenej ale je jasne, ze tiez ti zoberu zo zivota dost volneho casu. potom po svadbe daj vediet, ako to vsetko dopadlo a budem sa tesit aj na nejake fotky :-)
Odpovedať
Chata Fugelka urobí super catering na svadbu,
Odpovedať
@vvalikaa ahoj, možem sa opýtat ak to nie je tajomstvo, za kolko ponúkajú jedlo? aperitiv, trojchodove menu a bufetove stoly? dakujem pekne vopred
Odpovedať
@rajnicov trojchodove hlavne jedlo mas na mysli predjedlo, polievku a hlavne jedlo? Tak to ti neviem povedat, kedze my sme mali len polievku a hlavne jedlo a potom svedske stoly a platili sme na osobu 32€ + aperitiv bol v cene.
Odpovedať
@vvalikaa dakujem,hej s tym predjedlom sa to pocita ako tri chody. Dakujem pekne za cenu ;)
Odpovedať
@rajnicov nie je zaco, rado sa stalo :-) Ty ale ako pozeram, tak si uz svadbu mala, ze?
Odpovedať
@vvalikaa ano ano, ale pomaham kamoske, co bude mat svadbu pri Trencianskych tepliciach v stane..
Odpovedať
@rajnicov ahaaaa, tak uz mi to je jasne :-) Lebo normalne som sa cudovala, na co zistujes take informacie, ked si uz mala svadbu. No teraz mi to uz dava zmysel :-) A rozmysla, ze by si jedlo zabezpecila cez nich? Kedy bude mat svadbu?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?