Kamarátka mi vyskúšala obrúčku

Ahojte dievčatá, ...mám 2 mesiace po svadbe a už mi stihla kamarátka vyskúšať obrúčku..samzorejme bez môjho vedomia nestihla som tomu zabrániť..... (upozornila som ju na to že urobila zle ...ospravedlnila sa mi ale aj tak som z toho zúfalá) stalo sa vám niektorej že vám niekto vyskúšal obrúčku? Ja som z toho poriadne frustrovaná, pretože som mala byť jediná kto ju mal na prste..predsa je moja ... budem vám vďačná za každý komentár.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, mne sa to stalo tiež, ale ja som svoju obrúčku dala kamarátke sama, že nech si ju vyskúša, no jej bola malá. Takže ju nenavliekla celú. Dostala ju ani nie do polovičky, celý ten proces trval len pár sekúnd. Tak ju aspoň poťažkala v dlani, že aká je ťažká, máme wolfrámové obrúčky a tie sú riadne ťažké. Neviem, j& som tak nebrala, že je moja, veď tak či tak ju budem nosiť celý život ja, nebazírujem na tom, či ju niekto vyskúša, pre mňa má hodnotu. Veríš v nejakú poveru, pre ktorú by si nemala pustiť svoju obrúčku ani na minútu ? Prečo si ju potom nemala na ruke, keď Ti to prekáža? Nemyslím, že ak si niekto vyskúša obrúčku, tak by sa malo niečo stať.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
a nieje to jedno? :D ved to je len prsten.. nevyskusala buduceho manzela ;)
Odpovedať
to tu naozaj riešite toto, alebo je to vtip? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nam dnes prisli nase a dcera si ju tiez hned vyskusala.Ako mala som si skusala maminu.Bud pokojna ja si myslim ze obrucku kazdej z nas si uz niekto skusal :-D mozno o tom ani nevieme a este vo vyrobe :-D
Odpovedať
:D mňa by to asi rovnako rozhasilo, ale len z toho dôvodu, že nemám rada, keď si moje veci a hlavne šperky kadekto skúša. Mám negatívnu skúsenosť, keď som požičala maminu náušnicu spolužiakovi a nikdy som ju nevidela, krásny piercing do nosa spolužiačke, taktiež mi ho už viac nevrátila. Odvtedy neznesiem, keď si niekto vyskúša čo i len moje hodinky. Pokiaľ nejde o veľmi veľmi blízkeho človeka, nemám rada keď si skúšajú aj moje oblečenie :D
Odpovedať
Si zúfalá z toho, že si tvoja kamarátka vyskúšala tvojú obrúčku? To vážne či to je len vtip? :-D Wow, chcem mať tvoj bezproblémový život, keď ťa toto zasiahlo. :-D
Odpovedať
Ja som dala vyskusat svagrine, len tak, skusali sme si velkost prstena a .... ani by mi nenapadlo si z toho niečo robiť 🙈
Odpovedať
Vôbec sa takým dacim netráp, veď je to hlúposť, obrúčka je tvoja, keď si ju aj dakto na pol minúty dá na svoj prst, čo by sa mohlo stať? :-) Na povery neveríš a neubudlo predsa z nej? Nelam si tým hlavu, možno to aj kamarátku teraz trápi, tak to neriešte. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evkamt21 to akoze je nejaky problem, ked si niekto vyskusa obrucku? to som ani nevedela.
Odpovedať
Profilova fotka
@marteya ako to kto vezme. Ako nemala by sa dávať druhým ľudom ale podľa mňa zase svet sa z toho nezrúti
Odpovedať
Profilova fotka
čože?? =-) lol ani sa nedivim ze zeny maju za hysterky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale ved to vobec nevadi, ze si ju vyskusala. horsie by bolo, keby spravila nieco horsie ale toto?? isto by som kvoli tomuto vobec nepanikarila.
Odpovedať
Profilova fotka
@irra15 no vsak toto, ze svet bude pokracovat a nezruti sa za to a preto sa cudujem, ze to vobec niekto aj riesi. pre mna uplna blbost, nad ktorou by som sa ani nepozastavovala.
Odpovedať
jeeejda ako viem, ze ta to moze mrziet, no ja by som to proste nebrala tak vazne. podla mna ti to nic nemoze priniest, tak je proste nad tym uplne zbytocneho sa rozculovat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Moj drahy si takto vyskusal obrucku mojho kamarata. Kamarat vyjadril nazor, ze maju rovnako velke prsty (boli sme akurat zufali z merania), a spytala som sa, ci by teda dal tu obrucku vyskusat - uplne bez problemov. Samozrejme je to nieco, na co si treba vyziadat povolenie - tak ako by som bez dovolenia nepouzila niekoho hreben alebo by som si nevzala zo suflika jeho ponozky.
Odpovedať
Profilova fotka
Chcem mať tvoje starosti 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?