Obrúčka 3 mm pre muža

Ahojte nevesty, dostala sa ku nám veľmi dobrá ponuka na obrúčky, ktoré majú šírku 3 mm. Klasické lesklé zlaté, mierne zaoblené, bez špeciálnych vzorov. Cena (fakt super na dnešné pomery) platí len v prípade že zoberieme obe obrúčky - pánsku aj dámsku - v šírke 3mm. Partner má štíhle ruky, veľkosť 57. Brali ste niektorá obrúčky 3 mm aj pre partnera? Nosí ju rád a nepripadá mu s odstupom času veľmi úzka, "ako prsteň"? Boli sme samozrejme odskúšať, partner si najskôr vypýtal na porovnanie širšiu a potom skrz cenu povedal ze nevidí veľký rozdiel medzi 4 mm a 3 mm a že ju môžeme kľudne vziať. Len sa bojím aby mu časom nepripadala veľmi úzka na muža. Je to teraz bežné že štíhli muži nosia aj 3 mm obrúčky? Na e-shopoch je takých ponúk veľa.
Odpovedať
Profilova fotka
Môj snúbenec ide mať 3mm. Mne sa hrubé obrúčky vôbec nepáčia…
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Zdravím, mužovi by som určite odporučila širku aspoň 4mm, moj si zobral 4,5mm- podľa mňa 3mm nevyzerá dobre na mužskej ruke.
Odpovedať
Profilova fotka
Moj muz bude mat 4mm obrucku, skusal aj 3mm, ani ta nebola zla. Ked je to stihly muz okolo 175cm so stihlimi prstami a nie vyslovene velky kus chlapa, myslim, ze znesie aj 3mm.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?