Poraďte kvalitné zlatníctvo na obrúčky v Bratislave

Zobraz úvodný príspevok
Vie mi niekto poradiť kvalitné zlatníctvo v Bratislave? Na Obchodnej ulici je ich zo 2-3, sú ok? Máte niekto odtiaľ obrúčky a ste spokojné? Ďakujem
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
pozerali ste LAURA GOLD??? Zdalo sa mi ze budu mega drahe no opak bol pravdou, cenovo je to ok, vybrali sme obe za 500€ a odporucam predajnu Klenoty aurum wedding v OC BORY MALL maju tam velky vyber :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Odporúčam Kamea máme od nič obrúčky a sú neskutočne ,veľmi príjemný ochotný a milý personál.Fakt sú úžasné
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
nevesticky konecne som sa uz aj ja dockala a urcili sme si termin, nemame ale prilis vela casu, kedze svadba bude za par mesiacov lebo sme ju chceli na jar ale nechcem cakat vyse roka takze to chcem stihnut tuto jar :-D preto chcem vsetko riesit takym zrychlenym tempom, tak ak by ste mi vedeli poradit nejake fajn klenotnictvo v bratislave kde maju pekne obrucky aby som nemusela behat mesiac po celom meste a vyberat, proste prideme a vyberieme :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@lujzinka666 V starom meste na Grosslingovej Topas Zlatnictvo, pri Liga pasazi. Ziadna masovka, individualny pristup a hlavne je tam aj dielna takze akekolvek upravy alebo servis sa daju dohodnut aj na pockanie ak treba.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?