Svadobné obrúčky. Kde a za koľko kúpiť?

Zobraz úvodný príspevok
baby, pozeram, pozeram, ale nenasla som tu podobnu temu, tak som vas chcela poprosit o info, ze kde a za kolko ste si kupili obrucky (najma tie z BA, lebo inde asi nebudem mat sancu ist objednavat). lebo my sme pozerali v Storme, maju tam kombinacie titanu a ocele a tak, su take jednoduche, futuristicke a velmi sa nam pacia, maju aj s malymi diamantami, dnes mi maju dat vediet cenu vybranych modelov a chcela by som si to porovnat. Tak ak by vam to nevadilo zverejnit, tesim sa na vase skusenosti 8-)
Odpovedať
1
23
24
Profilova fotka
@fanusicka ahoj :) no podľa mňa to máte ešte dosť skoro ten rok dopredu. ale zase na druhej strane ti môžem odporučiť teraz sú ešte svadobné veľtrhy v niektorých mestách, neviem odkiaľ si, pozri či nebudete mať nejaký v blízkosti a tam choďte pozrieť obrúčky, tam zvyknú dávať zľavy dobré :)
Odpovedať
@fanusicka podobne :-D ale tak nemala by si to hneď takto vzdávať dopredu. treba veriť, že sa ti to proste podarí a keď nie tak proste čo sa stane? si ťa nezoberie či čo? netreba to zase na druhej strane brať tak strašne vážne
Odpovedať
@marekamata fúha tak to neviem ako by som na to reagovala keby mi takto zničil niekto snubný prsteň ale čo s tým už teraz? proste takéto veci sa bohužial nedajú predpovedať
Odpovedať
Profilova fotka
@marekamata Aha to som nevedela, že tam dávajú takto zľavy. Pozriem či nebude nejaký ešte bližšie k nám, by sme sa tam aspoň vybehli pozrieť, možno by sa nám tam ešte niečo zapáčilo. Uvidím, v každom prípade ďakujem ešte raz za tip :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bibiane Veď to asi nie, normálne by si ma zobral ale tak chcela by som vyzerať čo najlepšie :) Vieš aj fotky vyzerajú lepšie keď si trošku tenšia :-D :-D :-D Nevzdávam to dopredu ale ani sa nebudem nijako týrať alebo čo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bibiane veď teraz už nič, no dali ho ešte naleštiť, to to trošku zamaskovalo ale úplne to nezmizne. museli by ho dať roztaviť a dať ho urobiť úplne na novo, inak by to už asi nešlo opraviť. ale boli z toho strašne sklamaný no. takže ja by som sa chcela tomu zmenšovaniu a podobným úpravám vyhnúť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@fanusicka pozri, teraz sú ešte neviem či teraz náhodou nebude cez víkend v trenčíne alebo asi na ten ďalší nie som si už istá ale ešte do konca marca isto budú nejaké a aj začiatkom apríla. potom zase až koncom tohto roka, začiatkom budúceho ale tak keď budete mať až v máji svadbu tak to by vám mohlo stačiť si vtedy kúpiť obrúčky ak by ste tam mali nejakú dobrú zľavu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simithia ahoj, no čo, už si mu ich ukazovala? čo na ne povedal? si sa dlho neozvala, ja som bola taká zvedavá či som dobre našla :-D :-D až nie tak nevadí, nemusíš sa mi to báť napísať len ma to proste zaujíma :-)
Odpovedať
@fanusicka podla mna to nie je zase az tak skoro, ved aspon si mozete vybrat, ze aky druh by sa vam pacil, mozno nejake vyskusat, zistit ake mate velkosti teraz, porziet si co sa vam hodi a tak :) nemusite zase teraz cakat kym budete mat mesiac pred svadbou
Odpovedať
@marekamata anooo, teda ukazala som mu ich a najskoro bol taky, ze ci nie su tie obrucky moc hrube, ci akoze to nebude nejake obmedzujuce tak som mu povedala nech si teda spravime cez vikend spravime vylet a ideme do ba si ich normalne vyskusat, tak sme tam boli a zistil, ze vobec nie su take hrube, tak sme ich aj objednali s nasimi menami tak teraz cakame kym nam ich poslu :-)
Odpovedať
@bibiane vy ste mali ake obrucky? lebo podla toho co si ty pisala tak si pisala rozumne tak reku ci sa tym riadila aj ty ked ste si ich vyberali :)
Odpovedať
@bibiane Ahoj, my chceme tiež obrúčky z Valentiny, chcela som sa ťa spýtať, či tie ceny na internete čo sú uvedené, sú aj reálne? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, chcem trochu obnoviť túto tému nakoľko stále nie som rozhodnutá. Chceme obrúčky z bieleho zlata bez kameňov, s vlastnou rytinou z vonkajšej strany. Samozrejme takéto jednoduché obrúčky nám vie vyrobiť Laura gold ale aj p. Machovčák. Koho si vybrať a prečo? Zaujímali by ma skôr zlé skúsenosti, na čo si dávať pozor, na čo sa pred výrobou pýtať, ako vyzerajú vaše obrúčky po rokoch (poškodenia, ošúchania)... Prípadne obrúčky z platiny - oplatia sa z tú cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
My máme obrúčky z https://www.kodino.com/sk/obchod/izlato/ svadbu sme mali rok dozadu a stáli okolo 500e. Tieto to sú https://www.izlato.sk/zlato/svadobne-... :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte, ja by som opat temu obnovila. Tento tyzden sme si naplanovali svadbu na 10.10., o tri tyzdne a kusok 🙂 prosim, kde v Bratislave pripadne v blizkom okoli kupime pekne obrucky, ktore budu do svadby? Chystali sme sa do izlato, ale po tom, co som tu citala, asi nie.
Odpovedať
@andrea_vasekova ahoj, my sme si dávali vyrobiť v Senci gold klama sa to vola. A boli hotové do dvoch týždňov. Mali sme klasické zo žltého zlata plus dali sme si k tomu naše odtlačky, ja jeho a priateľ moju 🙂 takze predsa len iné. No a boli sme si pre ne, mali sme vlastne zlato. A keď došlo k plateniu, normálne že som nič neplatila plus ešte 10€ mi dali 🤣🤣 to som ako fakt nečakala... ale tak mali sme dosť toho zlata asi🙂)
Odpovedať
@majka4848 dakujem. To si musela doniest dost zlata 🙂 ked som to dala do googla, naslo mi ich aj na stranke izlato. Nepatria k nim?
Odpovedať
Ahojte, prosim vas ake mate skusenosti s firmou Marryline z Trencina?
Odpovedať
1
23
24
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?