Svadobné obrúčky z Poľska. Ako sú kvalitné?

Profilova fotka
caute baby, chcela by som sa spytat, ci nahodou niektora nemate skusenosti z kvalitou obrucok kupovanych v polsku... ideme totiz s drahym do polska a navrhol ze by sme si tam mohli pozriet obrucky len sme si neni isty kvaliou polskeho zlata.. tak ak by ste niektora mali nejaku skusenost a vedeli mi poradit, tak vam budem vdacna... dikes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojka, ja ziju v Polsku.... jeste teda nemam zkusenost s prstynky, ale vybirat je budeme asi tady. Muzu se zeptat kolegyn, jestli s tim zlatem maji nejake problemy, ale ja osobne to nepredpokladam. Jak se muze lisit kvalita zlata? Jakoze uvedou pocet karatu a ono to neodpovida nebo jak?
Odpovedať
Profilova fotka
taky si myslím, že ve kvalitě zlata nebude problém...naopak bych očekávala v Polsku trochu větší nápaditost, stačí kouknout na jejich webovky. Z Polska mám hromadu věcí a kvalita je vždy velmi dobrá ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, no hej... aspon teda co viem, tak na ukrajne to tak robia... uvedu napriklad 24 karatov, a miesto toho je to o polovicu menej... preto som chcela vediet ako to je v polsku... a ak mozes tak sa mi prosim popytaj kolegyn.. dakujem moc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslím, že tohle by si v Polsku nikdo nedovolil.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to dufam... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nehledě na to, že 24K zlato by bylo dost měkké a tudíž neodolné...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsem se ptala a kolegove nemaji se zlatem problem, je porad zlate, nezcernalo, neni stribrne... proste v pohode. V takovych obchodech jako Kruk nebo Apart si muzes byt 100% jista, ze zlato je zlatem. ;-) A jinde asi taky. Kam se do toho Polska chystate?
Odpovedať
Profilova fotka
já jsem dostala i tip na Sarni Stok a Sferu v Bielsku, že tam jsou obchody se zlatem hodně dobré a mají jinou nabídku než u nás.
Odpovedať
Profilova fotka
no nakoniec sa do toho Polska ani nejde, skoda lebo som sa uz tesila. ale kazdopadne vam dakujem za rady baby...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pocula som, ze v polsku maju turecke zlato, ale neviem ci tomu mam verit...poradte ak viete
Odpovedať
Profilova fotka
i kdyby bylo turecké, tak neznamená, že je méně kvalitní...myslím si, že v Polsku jsou šperky tradičně na vysoké úrovni....
Odpovedať
Profilova fotka
Zistila som, ze v Pl maju iba 9 karatove zlato, preto je lacnejsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
livia: tak to si nemyslim...koukni na kterekoli polske stranky se snubnimi prstynky...napr. http://obraczki-slubne.pl vsude je 14kt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
popravde..to by ma tesilo ak by bolo 14 lebo my to mame do PL velmi blizko a vyjdu fakt o dost lacnejsie
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
livia: navic mi prijde, ze maji i trochu jiny vyber...rekla bych, ze neduvera v polske vyrobky je jakysi prezitek =-) ja to mam taky do Polska blizko, nakupuju tam casto a nemuzu si stezovat....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 rokoch
Poradte baby..chceme sa vybrat do polska kvoli obruckam..prosim kde?iba som pocula ze chodia nakupovat do polska obrucky..budem vam velmi vdacna dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?