Zlaté obrúčky za dobrú cenu prípadne recenzia na glamira.sk

ahojte, dajte tip,prípadne aj s fotkou vašich obrúčok, kde kúpiť za dobrú cenu zlaté prstene. Hľadám max do 600eur. Máte nejake skúsenosti s glamira.sk? https://www.glamira.sk/infinite-antic... Vopred peekne ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, odporúčam napr. PANAKS, veľký výber, kvalitné a ceny tiež veľmi dobré, skús pozrieť ich web.
Odpovedať
Ahoj, tiez odporúčam Panaks, fotku nájdeš v albume 😁😁
Odpovedať
Mám zo stránky glamira snubný prsteň aj obrúčku a som spokojná 🙂 Obrúčky prišli rovnaké ako na obrázku veľkosť sadla presne ako sme si merali. Obrúčku nosím zatiaľ len dva týždne ale snubný prsteň mám už dva roky na ruke nonstop a je stále pekný samozrejme nejaký ten šráf na ňom je ale tomu sa nedá vyhnúť hlavne keď je hladká . Preto sme si obrúčky nedali hladké. prikladám link na obrúčky 🙂 https://www.glamira.sk/classic-route-...
Odpovedať
My máme obrúčky z SMGold. Poviem ti tak, že sme sa skoro zbláznili, keďže dodanie trvalo neskutočne dlho a prišli nám v utorok pred svadbou. Ale keď sme ich uvideli, zostali sme neskutočne prekvapení. Obrúčky boli oveľa krajšie ako sme čakali. Biele zlato kombinované po krajoch žltým zlatom, v mojej je jeden briliant, gravírovanie dátumu zvnútra a cena 407€ komplet. Rovnaké sme si pozerali v panakse, kde by nás vyšli o 150-200€ viac. Tie nervy pri čakaní boli ozaj strašné, chcela som podniknúť aj právne kroky, ale keď prišli a uvidela som ich, všetok hnev nás prešiel. To, že sú krásne potvrdzuje aj to, že manžel svoju stále nosí, i keď pred svadbou tvrdil, že ju nosiť nebude 🙂 Navyše nie je žiaden ITčkar za PC, ale denne sa mu obrúčka odiera o rôzne materiály a nemá na nej ani jeden škrabanček 🙂
Odpovedať
@nikol985 jeej super,krasne su,skusim este popozerat nejake recenzie na glamiru ale asi pojdeme do toho 🙂 ono to opotrebenie alebo skrabance budu, s tym pocitam, samozrejme zalezi aj v akom mnozstve a po akom case. Ale najma mi ide napr.o to ci nevypadavaju kamienky a podobne. Dakujem za recenziu 😉
Odpovedať
@zajo123 Urcite skusim pozriet,ak som uz aj nahodou nepozerala na tento shop 🙂 niektore su fakt predrazene a plus minus tie iste obrucky su niekde ovela drahsie. Nepotrebujem to mat zo "znackoveho"obchodu,staci mi kvalita za rozumnu cenu
Odpovedať
@titus4 snubný prsteň mám taký , že veľký kameň a okolo malé a nevypadol ani jeden za tie dva roky.
Odpovedať
Ja mám snubný prsteň z glamira, museli sme ho hneď reklamovať lebo diamant mal v sebe takú čiernu viditeľnú bodku pritom muž platil za to aby bol číry a čistý a dávali sme ho aj zmenšovať. Úplne bez problémov to prebehlo posielajú všetko myslím z Nemecka support majú aj tu na SVK.
Odpovedať
@kris_tin257 tak to je fajn potom,lebo stat sa moze hocico hocikde,ale zalezi ako obchod komunikuje a stavia sa k takejto reklamacii, dakujem za skusenost 🙂
Odpovedať
My mame krasne obrucky z Kamea Diamonds v TN, naozaj odporucam, to, co bezne stoji v zlatnictvach 900eur sme mali za 670 a po odovzdani vlastneho zlata ktore sme mali doma nazvys nam dali zlavu vsetko za 418eur. Cize takpovediac za polovicu, caka sa dlhsie, ale stoji to za to krajsie obrucky som nikde nevidela. Brali sme si z Classic collection jednoduche obrucky zo zlteho zlata, s vrubkovanym okrajom z bieleho zlata, opticky to presvetli obrucku a nie je to zlte zlato potom take bijuce do oci napr snubny mam z bieleho zlata a hodia sa mi k sebe tj mozem nosit aj take aj take sperky. V mojej je navyse vsadeny malicky diamant. A za tu cenu naozaj si myslim bezkonkurencne.
Odpovedať
Profilova fotka
@kris_tin257 prosím vás a po vybavení ste boli s nimi spokojní? Lebo som dohľadala aj nie až tak pozitívne recenzie. Chceme objednať smaragdovy prsteň a trochu som ostala nemilo prekvapená. Dáte mi prosím viac info? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Mogato ....TN kukni na fb
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zdenka_ozdincova áno nemám s ním žiadne problémy, asi pred mesiacom mi ho aj servisovali keď sme dali obrúčky gravirovat tak som si ho dala rovno vyčistiť a ani v zlatníctve a ním nemali ziaden problém...
Odpovedať
Profilova fotka
@kris_tin257 ďakujem veľmi pekne za Vašu odpoveď.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?