Zlezie farba z oceľovej obrúčky?

27. jan 201520

Nemáte niektorá oceľové obrúčky? Je pravda, že časom sa tá povrchová úprava úplne vytratí a obrúčky ostanú po krátkom čase zničené, poškriabané atď.. ?

 • Neviete,ako je to s pozlatenou obrúčkou ?

 • Ak pôjde o pozlátenú oceľovú obrúčku, počítajte, že Vám ten povrch nevydrží ani dva roky. Opravy a opakované pozlacovanie povrchu pozlatených obrúčok sú finančne náročné a museli by ste ich donekonečna opakovať. To čo by ste zaplatili pri opravách takýchto pozlátených obrúčok sa Vám oplatí radšej ihneď investovať rovno do zlatých obrúčok, pri ktorých niektoré spoločnosti poskytujú doživotný bezplatný servis v cene.
  Naopak, keď oceľová obrúčka nie je pozlátená povrch sa Vám nezošúcha. Je to ako s hodinkami ktoré sa väčšinou vyrábajú práve z chirurgickej ocele. Drobné škrabančeky časom môžu byť viditeľné, ale nie je to nič strašné. V každom prípade cena oceľových obrúčok je v porovnaní so zlatými, alebo platinovými obrúčkami niekoľko násobné nižšia, tak že aj keby ste s nimi časom neboli spokojní, nové obrúčky Vás určíte nezruinujú. Odporúčame však držať sa obrúčok vyrábaných na mieru, iba tak budete mať istotu že obrúčky budu dostupné aj v budúcnosti a že Vám z nich nebudú vypadávať kamene. Pri tuctových oceľových obrúčkach dovezených z Činy tuto istotu nebudete mať nakoľko je kvalita otázna a ten sortiment sa neustále obmieňa čím rovnaký vzor obrúčok o rok už nemusí byť k dispozícii.. Všetko toto platí rovnako aj pre titán.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Svadobné obrúčky s DOŽIVOTNÝM SERVISOM ZDARMA!
  K tomu ešte GRÁTIS gravírovanie do zlatých svadobných obrúčok a doručenie na Vašu adresu!
  Ak hľadáte veľký výber, profesionálny prístup a kvalitné služby, ste na správnom mieste. Viac ako 1500 modelov a najväčší showroom len pre Vás.
  Sme inovatívni zlatníci s 30-ročnou tradíciou a zmyslom pre detail.
  Vyrábame dokonalé zásnubné prstene & svadobné obrúčky. Napíšte nám, radi poradíme.
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov