Ako prekvapiť rodičov že sa ideme brať

Profilova fotka
Ahojte dievčatá 🙂 svadbu plánujeme už pol roka ale doma to ešte nikto nevie, chceli by sme to oznámiť na Vianoce ale rozmýšľame že nejak pekne originálne 🙂. Napadlo nás že by sme rodičom dali vyrobiť drevené srdcia z oznámením k našej svadbe. Mate nejaké nápady aj vy? Alebo ako ste to doma povedali vy?
Odpovedať
1
2
přijde mi to super jako vánoční dárek 🙂 napadlo me jim zabalit dárkovou poukázku "den lásky" nebo něco takového, nebo vaši fotku s info o svatbě... ale já nejsem příznivce pracholepů ve stylu dřevěných srdcí 🙂
Odpovedať
Mne sa celkom paci napad so stieracou kartickou, v ktorej si mozes prisposobit text o svadbe. Je to mile, videla som to na zahranicnych strankach, oznamuju tym rodine prichod babatka, alebo vselijake prekvapenia. Nasla som nieco podobne aj na slovenskej stranke. Skus pozriet, mozno sa ti to bude pacit: https://www.sashe.sk/svadobnagrafika/... https://www.sashe.sk/handmade?od=najp...
Odpovedať
Jéj to je aké milé 🙂 To bude fakt pekný vianočný darček, taký originálny. Neviem ako inak by sa to dalo oznámiť.
Odpovedať
hlavne drzim palce ak to takto planujete, aby ste ju potom kvoli tejto dobe nerusili respektive neposuvali 🙂 termin uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
@qlarinka @tanickaatana @jajuska889 @zaboriami Dievčatá aké ste milé z reakciami že sa vám to páči ďakujem 😍😍 to ma naozaj potešilo, tak sme vymysleli tie drevené srdiečka a vedľa nás rámik s fotkou, naši majú také veci "lapače prachu" 😅 moc radi. A svadbu mame 11.6.2022 to býva už ten mesiac keď je to také lepšie ale samozrejme ne i to na istotu lebo momentálne na istotu nič nieje ohľadom panemie tak mi držte palce nech nám to krásne vijde a po Vianociach vám sem napíšem ako to dopadlo 😘 Ďakujem krásne ❤️❤️❤️
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna uz toto je skvely napad, ako ich prekvapit a vianoce budu na to uplne idealnym casom a nebudu s tym podla mna ani pocitat, takze to bude prekvapenie ako ma byt
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela1156 Chválim nápad, je to milé a určite sa potešia. 😁 Keby to riešime najprv takto tajne, riešila by som to asi podobne..😄 My sme sa zasnúbili a hneď sme diskutovali o dátume, mieste atď. a asi o mesiac sme mojim aj snúbencovým rodičom povedali predstavu a šli sme vybavovať potrebné veci. Tak teraz sa tešíme a odpočítavame. 😀 Aaa inak, aj my máme dátum svadby 11.6.2022 😍, tak sa teším, že tu vidím kočku s rovnakým dátumom. 😁😍
Odpovedať
asi tak 🙂 je to super napad. skoda ze aj nam take nieco nenapadlo, my sme tiez hned hr kazdemu povedali tak nejako bez pripravy 🙂 mozno keby bol cas vianoc tak by nas tiez taketo nieco napadlo 🙂 nevadi.
Odpovedať
Profilova fotka
@katariiiinka jeeej ďakujem 😍 už som o tom viac a viac presvedčená že je to top nápad 😍😍😍 a úžastne že máme rovnaký dátum 😍 môžeme ostať v kontakte 🙂 ❤️
Odpovedať
Profilova fotka
@katulajab @katulajab strašne ma to potešilo aké reakcie na to máte všetky ❤️ ďakujem ❤️❤️❤️
Odpovedať
@daniela1156 vymyslela si to proste dobre, tak preto take reakcie. Myslim, ze ich tot akto nesmierne potesi a budu mat navyse aj krasnu pamiatku
Odpovedať
Profilova fotka
@adelinka_malinka ❤️❤️❤️
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@adelinka_malinka @katulajab @katariiiinka @rosiena Dievčatá takto to mam už objednane do ramika dáme našu fotku a v srdiečku bude ten nápis z druhej foto 🙂 objednali sme dve jeden podstavec z ramikom daruje priateľ mojim rodičom k Vianociam a druhy darujem ja jeho mamine už sa neviem dočkať na tu reakciu 😁😁😁😁 😍
Odpovedať
@daniela1156 dej pak vědět, jak se dárek líbil, super jste to vymysleli
Odpovedať
@daniela1156 nadherne fakt si spravila dobre
Odpovedať
Profilova fotka
Bude to super. Vymyslela si to veľmi dobre
Odpovedať
Tak potom nám daj vedieť aká bola reakcia lebo to vyzerá fakt super 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@brunetka28 určite dám dievčatá ❤️🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela1156 my to tiež ideme oznámiť na Vianoce a ako pozerám máme rovnaký dátum 😍 My sme dali vytlačiť náš vlastný design, niečo ako uložte si dátum a tam je na celu stranu termín a pod tým miesto 🙂 dáme to v obálke k ostatným darčekom 😁 už teraz mám nervy ako to dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
@mrs_foxxy @daniela1156 Tak už sme tu tri s rovnakým dátumom 😁😍🙏🏼
Odpovedať
@katariiiinka super sa vás tu nakoniec aj čo to pozbiera
Odpovedať
Profilova fotka
jej, to je super a zase to je pekny datum 🙂 uz len mysliet na pocasie aby bolo tiez take pekne ked bude tolko svadieb 🙂
Odpovedať
daniela1156 pekne si to vymyslela 🙂 my sme to ešte neoznámili, ale nebudeme to riešiť darčekom. Kúpila som taký stojan na mobil, na diaľkové ovládanie, ktorým nás chcem s rodinou na Vianoce odfotiť. Lenže ja budem robiť video 😉 . V tom momente im to povieme a dúfam, že budeme mať tie reakcie zachytené na video 😄 Na to sa teším asi najviac. Držte palce baby, aby som to všetko dobre nastavila a zachytili sme ten moment keď im to povieme. 😎
Odpovedať
Profilova fotka
@diana_brunovska jeeej to je tiež krásne napíš potom reakciu ja sem tiež dám vedieť ako nám to dopadne 😍🥰. @mrs_foxxy áno viem písali sme si už tuším že máme rovnaký dátum 🥰.
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá tak takto to vyzerá. O týždeň sa ideme dat odfotit aby bola pekná foto v ramiku 😁😉
Odpovedať
@daniela1156 Krasne. Isto budu mat velu radost
Odpovedať
Profilova fotka
My už tiež máme hotové "Save the date" oznámenia, už len s nervóznym žalúdkom čakať na štedrý deň 😬 😄
Odpovedať
@daniela1156 tak jak se to povedlo? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá moje ahojte 🙂 prepáčte že píšem až tak oneskorene ale mne je doma vzácna každý chvíľa keďže žijeme s mojim budúcim manželom v zahraničí a domov chodíme na dovolenky 🙂. Tak až teraz sa ozývam za čo sa ospravedlňujem 🙉. Takže naši boly naozaj radi. Súrodenci a všetci veľmi ocenili spôsob oznámenia bolo to jednoducho fakt originál 😁😇❤️. Moja budúca svokra ma dojala lebo sa jej gulali slzicky po tvári 🤍. Jednoducho na to nikdy nezabudneme že ako originálne sme to oznámili rodinám ❤️. Priložím vám aj foto Ramika 😇 a nevestičky všetko dobre do nového roku ❤️ tento Rok bude náš 👰🤵🥰💞❤️😇
Odpovedať
to je krasne 🙂 tak som rada, ze sa im to takto pacilo a presne ked vidis niekoho uprimne dojateho, ze sa tesi s vami tak co je viac 🙂 Stastny Novy rok aj ja prajem 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?