česko-slovenské oznámenie

17 min10

Ahojte, je tu niekto, kto má zmiešané národnostné manželstvo? Potrebovala by som poradiť ohľadom oznámenia. Chceme to pojať originálne, možno určite s humorom. Nejaké Česko - slovenské narážky a tak 😀...mohla by som Vás poprosiť o typy, ako ste k oznámeniu pristúpili Vy, pripadne obrázok oznámenia by ako inšpirácia potešil. Popravde, odkedy mám na ruke prsteň fantázia je v pr... 😀

 • Ahoj, já měla česko, slovensko anglickou. Stylizovali jsme ji do toho, jak jsme se potkali. Letenka, jeden řádek česky, druhý slovensky, další jsme udělali kompletně anglickou. Zkus se zamyslet, jak jste se poznali, co vás spojilo, společné témata, výlet apod. V tom určtiě nějaký vtip a nápad najdeš. Nepřemýšlej však moc ať věci nepřekombinuješ, protože v jednoduchosti těch okamžiků je síla 🙂 Kdyby si cokoliv potřebovala napiš. Hezký den.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ponúkame originálne moderné svadobné oznámenia v rôznych štýloch. Nájdete u nás vkusné luxusné, chic štýlové, vtipné kreatívne ale aj minimalistické.
  Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
  Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.