Doma vyrobené oznámenia

14. okt 201430

Prosím vás, kde nájdem dobré námety na domácky vyrobené oznámenia, menovky, pierka a iné veci ohľadom svadby. Google už nestíha hľadať pri mne 😃 Dík.

 • dobrý deň, viem, že na sashe.sk vyrábajú ručne robené oznámenia, možno tam by ste sa mohli inšpirovať. Ale možno to už máte dávno pozreté. 🙂

 • @funilieta  napr. pinterest

 • Joooj v tomto ti poradím. Ja som to síce nerobila, ale objednávala. Ale ak si šikovná tak to spravíš isto aj ty. Ak nájdeš v nejakých kreatívnych potrebách všetko čo k tomu treba. Mňa to odrádzalo, že by som chodila všade a zháňala a náhodou by som nenašla to čo potrebujem, tak som si radšej za to zaplatila. Presne také oznámenie http://www.artride.eu/sk/v-yrobky/co-potesi/pre-muza-zenu/svadobne-oznamenie-cervene-so-srdcom-alt-3 a ešte si všimni, aký tam majú obal na svadobné cd, to som si tiež objednala. Tam sa dá tiež inšpirovať... Ale inak tiež som už hľadala cez google a dala som si anglické výrazy, len to že keď som chcela objednať, musela som dať len zo slovenska, cez ebay som veľa toho nenašla čo by sa mi oplatilo.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ponúkame širokú škálu krásnych svadobných oznámení, z ktorých vám vytvoríme všetky tlačoviny ako menovky, menu, etikety na víno, zasadací a oveľa viac
  NakupTo
  Košice
  Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
  Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.