Robili ste si svadobné oznámenia svojpomocne?

Ahojte je tu niekto kto robil svadobné oznámenia doma podľa seba? Ak áno poraďte ako na to. Existuje nejaký program, kde sa niečo podobné dá tvoriť? 😊 Za každú radu ďakujem
Odpovedať
@anit26 my sme si robili sami ale len take jednoduche, ktore som vytvorila vo worde. ale skusala som rozne, vela som vyuzivala skicar a na pintereste som sa inspirovala.
Odpovedať
Ja som si sama robila všetky tlačoviny (oznámenia, pozvánky k stolu, čísla stolov, menovky, zasadací poriadok), stačil mi akvarelový papier, vodové farby, MS word (čo máš isto v počítači), tlačiareň, motúz (čo som našla pohodený v pivnici :-D ), obyčajné pastelky a šablóna na ružu
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si robila :) ja som ho robila v Illustratore (Adobe Illustrator) čo je program pre grafikov, a potom som to dala vytlačiť na papier v tlačiarni (fotky mám vo fotoblogu). Ak nevieš robiť s takými programami, tak potom odporúčam online web canva.com (mal by byť aj v SJ), kde si vieš urobiť vlastný návrh pomocou veľmi pekných šablón. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilnicol to som ani nevedela, ze je nejaky online web. idem to hned popozerat, lebo tiez planujem, ze by som si oznamenia vyrobila sama, aby nas to vyslo menej.
Odpovedať
mňa canva vôbec nezaujala, robila som tam iba vianočné pohľadnice švagrine s deťmi. Ale viac sa mi páči greetingsisland. Odtiaľ som si vybrala asi 2-3 motívy, vieš si tam spraviť taktiež všetko keĎ sa s tým trocha pohráš :)
Odpovedať
Profilova fotka
@svietlina pokojne, majú tam krásne šablóny, ktoré sa dajú pekne upravovať, aj kolegyňa si v tom robila pozvánky :) tlač pozvánok ťa vyjde určite oveľa lepšie ako ich kupovať, nás vyšlo 100 kusov pozvánok 15 € (ale nedávali sme to tlačiť na kraftový, ale obyčajný papier len s vyššou gramážou).
Odpovedať
Profilova fotka
@lilnicol my mame svadbu az v septembri, takze mam dost casu sa s tym hrat. dnes poobede to vyskusam a som zvedava, ci to budem vediet. wau, to je super cena. ja tiez pocitam tak do 50€ keby nas vysli oznamenia, ze by som bola rada a ked to bude menej, tak budem este radsej :-)
Odpovedať
@anit26 ake si predstavujes? Mas nejaku predstavu, ako by mali vyzerat??
Odpovedať
@anit26 na nase som ziadny program nepotrebovala. Spravili sme si ho vo worde a potom som ho poslala kamaratovi, ktory nam to vytlacil a dal narezat. Myslim, ze tie oznamenia netreba az tak prezivat, nakolko to aj tak ludia potm vyhodia alebo niekde zalozia.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som si robila.. mam ich aj v albume, skus pozret. robila som v canve a worde
Odpovedať
Ahoj, ja som robila v bezplatnej aplikácii na mobile: Greetings Island sa to volá. Je tam milion rôznych vzorov a motívov stačí údaje prepísať a vytlačiť, k pozvánke sa dá jednoducho dorobiť, menu, menovky a iné.
Odpovedať
@lilnicol kde ste dávali tlačiť pozvánky ? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ivana0209 Reprocentrum Košice :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?