Svadobné menovky v tvare lístka - kde zohnať?

Ahojte, kde by sa dali zohnať takéto svadobné menovky najlepšie keby boli obyčajné biele, hlavne aby boli v tvare lístka..
Odpovedať
@zuzanka911
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím že to je vytlačené na obyc papier a vystrihnuté do takéhoto tvaru
Odpovedať
Kamaráti mali tuto výzdobu a oni si ich vyrábali...
Odpovedať
@bfb aj som si myslela že tak nakoniec skoncim aj ja😇
Odpovedať
@matulya viem,len som myslela,že sa to dá zohnať ...
Odpovedať
toto podla mna nebolo kupene. vsak ak si kupis hocijaky papier, tak si vies takychto listkov narobit aj 1000. inak velmi dobry napad, aj s tym jablckom. velmi dobre to vyzera. palec hore tomu, kto s tymto prisiel ;-)
Odpovedať
neviem koľko máte hostí, ale z 1x A4 si nastriháš 12-14 lístkov a odtieň zeleného papiera si vyberieš aký chceš. dokonca aj gramáž (hrúbku) si vyberieš.veľmi lacné a efektné
Odpovedať
@cacianka a čo meno,nevadí že bude ručne písané?
Odpovedať
ved ako sa ti páči, tak si to urobíš. na PC si môžeš napísať mená všetkých hostí v rozostupe - s väčšou medzerou pod sebou, vytlačíš a okolo mena vystrihneš lístok. môžeš si urobiť z trochu hrubšieho papiera šablónu aby boli rovnaké, priložíš na meno, obkreslíš a vystrihneš. alebo si rovno vystrihni lístky z papiera, to ti ich na A4 vojde oveľa viac a potom ručne napíš, alebo niekto kto má krajšie písmo keby si bola blízko, za hodinu ti to spravím.... dokonca mám aj 3 odtiene zeleného papiera
Odpovedať
Tak vies , staci si to vytlacit na A4 s nejakym rozostupom a potom to len vystrihnes. Ako mne by sa mozno osobne skor pacilo, ak by boli mena pisane rucne. Viac by sa to k tomu hodilo
Odpovedať
Profilova fotka
ja som z alača objednala take:
Odpovedať
Ďakujem veľmi pekne za rady babeny, potom sem dám môj výtvor ☺️
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuzanka911 neboj sa ty nič stihneš si ich vyrobiť aj sama
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?