Blaue Lagune Modelle, šaty v Hainburgu - zlá skúsenosť

7. mar 201610

Čaute baby,
v piatok som bola v Hainburgu skúšať šaty. Obchod je na hlavnej ceste, tak už dávno ma lákalo sa tam ísť pozrieť. Majiteľka je síce Slovenka, dokonca tvrdí, že je módna návrhárka, ale teda celé to bol neskutočne strašný zážitok!!! Ceny sa pohybujú okolo 1000€ za šaty, vyzerajú strašne lacne a ako keby boli spred 20 rokov, čistý štýl "made in china". Okrem toho, pani ma stále tlačila do niečoho, čo som nechcela. Keď viem, že nechcem skladanú sukňu, lebo sa mi nepáči, tak nechcem 100-krát opakovať, že ich naozaj nechcem. A nech sa na mňa nehnevá, ale keď nosím veľkosť 38 a vždy mi všetko sadne a ona mi povie, že jej okom určite 38 nemám, že mám boky na 40, ak nie 42, tak nech ide do kelu. Vrchol bol, keď ma donútila sa vyzliecť iba do nohavičiek, aj napriek tomu, že som hanblivá, je mi to nepríjemné a povedala som jej to niekoľkokrát, obliekla mi šaty a keď som si išla skúšať ďalšie, tak ma tam nechala stáť takmer nahú v "kabínke" (tyč, ktorá nemala ani záves, iba na nej viseli šaty), prvé šaty najskôr zavesila, dala do obalu, zaniesla na miesto na opačnom konci predajne a až potom odbalila druhé, zvesila a dala mi ich obliecť. Jednak strašne nepríjemný pocit a navyše mi bola zima. Akože baby, NIKDY VIAC!!! Ten "salón" alebo skôr sklad, by som neodporučila ani bývalke môjho nastávjúceho!

 • Kedysi som ich pozerala na internete a uz vtedy sa to zdalo na 80 roky...zvlastne ze to tam vobec funguje...

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Predávame svad.šaty Eva Grandes, Randy Fenoli, Herve Paris a Modeca. Veľký výber šiat pre tehotné. Šijeme na mieru. 400 svadobných a 400 spoločenských
  Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
  Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
  Články od našich partnerov
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
  Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
  Archív článkov od partnerov