Svadobné šaty z miadresses.sk, eshop.spolocenske-saty-online.sk alebo luxie.eu?

Ahojte dámy, mám na Vás otázku čo sa týka svadobných šiat.. skúšala ste niektorá kupovať šaty z tychto stranok? www.miadresses.sk,eshop.spolocenske-s... alebo luxie.eu poprípade nejaké iné eshopy do 150e za šaty? Poprípade máte reálne fotky? Nechcem dať za šaty 300 ani 500e a tu su super ceny a ešte aj pekné šaty..Ak máte skusenosť tak budem rada ak sa s nou podelíte. :-) :-) Ďakujem :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@agi53 Mia Dresses krásne šaty, majú aj obchod na Hlavnej v KE, ja mám odtiaľ popolnočné šaty (ktoré som potom zamenila za iné, ale určite ich využijem). Klasický obchod so spoločenskými šatami, kvalitné, pekné :)
Odpovedať
Profilova fotka
@agi53 potvrdzujem Mia Dresses, taktiež mám od nich spoločenské šaty a fotky na ich stránke zodpovedajú realite :-)
Odpovedať
Ja mám spoločenské šaty z miadresses.sk aj z eshopu spolocenske-saty-online.sk S nákupmi v oboch prípadoch som bola veľmi spokojná :-) fotky zodpovedali realite, takisto aj tabuľke veľkostí. Ja meriam 172 cm plus topánky, keď som si nebola istá, či mi šaty budú, poprosila som o info myslím, že ešte vpriebehu toho dňa mi odpísali.. A čo som ocenila ja, bolo aj rýchle dodanie.. Ja mám super skúsenosti ;-)
Odpovedať
ja som mala popolnočné šaty z miadresses a sú krásne, veľkosť mi sadla podľa tabuľky veľkostí. Dokonca moju veľkosť nemali dostupnú a keď som si zadala možnosť strážiť veľkosť za pár dní ich mali naskladnené.A všetci ich chválili, dokonca si kamoška od nich tiež kúpila šaty lebo sa jej veľmi páčili moje.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?