Ako predať svadobné šaty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte už bývalé nevesty :) ak ste mali kupené šaty, ako a kde sa vam ich podarilo potom predať? Ide o to, že som mala nové a nie práve najlacnejšie šaty... A teraz by som ich rada predala za primeranu sumu. Nechcem ich dať uplne pod cenu ale zas ani aby mi ostali... :-|
Odpovedať
1
2
Sestra takto napriklad kupovala, jej vobec neprekazalo, ze by ich mal niekto oblecene pred nou. Proste sa jej pacili a dala si ich potom upravit ako potrebovala. Aj ked chapem ze niekomu to pride mozno zbytocne kupovat saty kvoli jednemu dnu a radsej si ich pozicia.
Odpovedať
Hmm a to viemem, ze je tazko. Mnohe zienky si teraz davaju saty sit, aby nemali po ziadnej inej neveste. Ak sa ich chces zbavit, nic ineho ako ponuknut ich za lakavu cenu ti podla mna proste neostava
Odpovedať
Profilova fotka
je zaujimave, ze kolke zienky maju problem predat saty. ako ja viem, ze kazda mame iny vkus. ci myslite ze je to cenovy problem?
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna hej. ono nevesty ich moc predavat nechcu, no pre kupujuce je kolo krat lepsie si dat saty usit a maju istotu, ze ich mali na sebe len ony
Odpovedať
Hej teraz je to asi také, že nevesty chcú mať skôr šaty, ktoré budú mať na sebe ako prvé. Teda keď sa nebavíme o tých z požičovne ale vieme ako to myslím 🙂 Ale jasné, že sa nájdu aj také, ktorým nevadí mať šaty po inej neveste, len treba na takú natrafiť.
Odpovedať
Profilova fotka
@brunetka28 veď to a to nemusí byť zas tak jednoduché. No hlavne netreba počítať, že sa predajú za kúpnu cenu, to je podľa mňa nereálne
Odpovedať
Profilova fotka
@jarunka11 hej len to zas niektore kocky tiez neakceptuju a nechcu ich dat lacnejsie, no tak to je podla mna s mnohymi vecami. ze stoj co stoj pod nejaku tu hranicu cenovu ist nechcu
Odpovedať
hmm a to sa podla mna ani neda. teraz je taka doba, ze clovek fakt tazko nieco len tak preda aj ked za mizernu cenu
Odpovedať
@zahrajkadan ani nevrav. Pár vecí sa snažím predať. Ako neboli to lacné veci a mala som ich na sebe fakt len pár krát, no už sa dostávam na tak nízku cenu, že mi je ich aj ľúto za toľko predať
Odpovedať
tak treba ich vyskusat pridat na rozne stranky a snad sa najde zienka, ktora by ich chcela 🙂 niekedy to trva dlhsie, predsa len ci uz su svadby naplanovane dopredu alebo je to rychle rozhodnutie 🙂
Odpovedať
No tak ono treba len čakať. Snáď sa niekto objaví, komu sa to bude páčiť a kúpi si 🙂
Odpovedať
Hej to je niekedy tazko povedat. Alebo neuvadzaj cenu a mozno ti napise viacej bab a snad sa tam nejaka najde, co si ich nakoniec aj vezme
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kiarra55 inak to je celkom dobry tah. Aspon na mna to tak funguje, ze som zvedava co to stoji
Odpovedať
Vidis ale to ti ma nenapadlo, ze by sa takto dali prilakat nejaky potencionalny zaujemcovia. Kazdopadne bude musiet byt ale cena zaujimava, teraz si ludia fakt poriadne premyslaju co si kupia a co nie
Odpovedať
Ahojte, nevesty. 🙂 Vaša diskusia ma inšpirovala k napísaniu článku na túto tému. 😉 https://mojasvadba.zoznam.sk/magazine... Možno niektorej z vás pomôže k tomu, aby sa konečne zbavila svojich svadobných šiat. 😉
Odpovedať
Profilova fotka
tak s tou cenou to nie je zly napad 🙂 pripadne mozes napisat ze cena dohodou ked tak 🙂
Odpovedať
Ahojte, ja som šaty predala až keď som poriadne znížila cenu. Kúpila som ich za 700 EUR a predala za 130 EUR
Odpovedať
Šaty predáš, len treba znížiť nároky. Dopyt po už nosných šatách z bazáru je veľmi malý , a ak sa aj nájde nevesta ktoré takéto šaty chce, väčšinou má záujem o šaty z bazáru kvôli nízkej cene. Nájsť zaujemkynu, ktorá dá za nosené šaty viac ako 200-300EUR je náročné, odporúčam znížiť nároky, a skúsiť predať šaty za 20-30% ceny. Zľava 40-50% z ceny šiat a podobne, nie je dostatočná zľava, taku zľavu nájde nevesta aj v svadobnom obchode počas vypredajov. Takže ak ich naozaj chceš predať, skús so 70% zlavou.
Odpovedať
Veru tak. Za nosené šaty aj keby boli v tip top stave, sa nedá pýtať cena, za ktorú si ich kúpila. Tých 350 e je podľa mňa strop, len to sa aj tak musí nájsť žena, ktorá túži presne po takých istých šatách a ešte aj v rovnakej veľkosti
Odpovedať
ale to sa netyka len siat. proste clovek, ak chce nieco predat, musi ponuknut lakavu cenu, aby sa toho vedel zbavit. clovek kalkuluje ci sa mu oplati kupit si uz pouzitu vec, alebo investuje do novej
Odpovedať
Len to už by bola aká zhoda okolností, nájsť ženu, ktorá má rovnakú veľkosť aj vkus aj všetko 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?