Asi som kúpila nesprávne šaty - čo mám robiť?

Baby, ja som kupila asi tie neprave..ja neviem..cim dlhsie ich mam doma, tym viac mam z toho horsi pocit.. Stalo sa vam nieco podobne? Potrebovala by som nestranny nazor na ne od niekoho kto ma nepozna.. fotky poslem do spravy. Vopred dakujem za ochotu
Odpovedať
Pošli foto zhodnotíme 🙂 kedy máš svadbu? keby bolo najhoršie šaty sa dajú ešte stále predať 🙂 myslím si že ale asi každá prežívame tento stres so šatami... ja som svoje dvakrat mala na sebe zakaždým sa mi na mne brutalne pačili, ale akonahle prešlo par dní od skúšky stale pozeram telefon a rozmyšlam že či som spravila dobre... podla mna je to len tym stresom že chceme byť pekné 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám tiež často pocit, že som si mohla vybrať nejaké iné. Najmä vo chvíľach, keď na mňa vyskočí nejaká foto nádherných šiat. Ale potom mám racionálnu chvíľku, poviem si, že tie moje som vybrala s tým, aby sa mi hodili strihom a aj štýlom a sú proste pekné a nejako ma to prejde. Možno je to tým, že som neprešla desiatky salónov a nevyskúšala množstvo šiat, ale vybrala som si v prvom bez nejakého "wau" efektu. Kľudne mi môžeš poslať tie Tvoje do správy.
Odpovedať
@radka654321 presne toto si aj ja vždy hovorím, a vyberala som si tak aby sa mi hodil hlavne strih 🙂 tak sa tym vždy ukludnujem..aj ked ja mam problem len s jedinou vecou na šatách a to je farba lebo je taka do šampanskej 🙂 a som naprogramovana z okolia že nevesta ma byť v BIELOM. 😄
Odpovedať
@lusinka721 som na tom úplne rovnako ako ty. Navyše som od kúpy veľmi schudla a musím si ich dať upraviť, čo neviem či krajčírka nejaká spraví. O mesiac a pol mám svadbu, šaty stále nie som schopná ísť dať upraviť a špekulujem nad druhými, ale potom si poviem, "bože čo budem potom, krava blbá, robiť s dvomi šatami, veď nemám záruku, že ich potom predám" a tak sa nejako uchlácholím, že všetko bude ok. Pokojne mi pošli fotky do správy a nejako ti s tým poradím 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sissusik 🙂 ja úplne rovnako, tiež mám takú farbu a mám pocit, že to trochu nie je ono, ale zasa si hovorím, že mi to asi krajšie ide k pokožke a vlasom 🙂
Odpovedať
@radka654321 no vidím že sme na rovnakej vlne 🙂 ... ja ešte ked vidim nejaku nevestu čo má taky podobny odtien si hovorim, uff super nebudem sama 🙂 troška sa touto vecou viem niekedy pekne vystresovať, ale vravím si že dôležitejšie je že mi sedia strihovo a robia peknu postavu. na čo by mi boli snehobiele šaty ak by som v nich vyzerala hrozne? ale keby tie moje boli uplne biele boli by 200 % - tné 🙂 ale zase..nemôžme mať všetko že hej niekde treba robiť kompromisy. Také čo by nam sadli lepšie by sme isto zase tiež nezohnali, a ja nie som typ čo obehá 5 salonov.. lebo mna by to ešte viac zmiatlo 😄
Odpovedať
Ja som tiež na pochybách, mám požičané zo salónu. Skúšala som ich len raz pred 3 mesiacmi, na skúške som bola sama, lebo bývam ďaleko od rodiny a nemám ani foto... Ja už vlastne ani neviem ako presne vyzerali 😬 Ale za dva týždne má pricestovat mama a pôjdeme ich pozrieť ešte raz. Dúfam, že ak sa mi nebudú páčiť, nájdem v tom salóne iné, aby som neprišla o zálohu. Čo sa týka farby, ja som na tom opačne, chcela som jemne ružové, ale mám biele...
Odpovedať
Pošli
Odpovedať
baby dakujem , ste super 🙂 mate spravicku
Odpovedať
kočky, som rada, že nie som sama taká neistá 🙂) Ja som už aj menila šaty...žiaľ za cenu nevrátenej zálohy. Tentokrát však nemám šaty odfotené na postave, je pravda, že si ich už moc nepamätám na sebe, ale asi je to lepšie... 🙂
Odpovedať
@michaelavj ja som si ich kupila z vypredaja, citala som zmluvu, teoreticky by sa dalo odstupit a vybrat si ine.. ale..neviem 😞 ja nie som 100% presvedcena o tom, ze su to tie prave.. som ich kupila v akomsi opantani mysle alebo co
Odpovedať
Profilova fotka
@lusinka721 ahoj posli foto poradim ti 🙂 som odbornik
Odpovedať
Článok sa načítava...
podla mna všetky s tými šatami zbytočne stresujeme 😄 pani v salone mi povedala že najlepšie je sa nefotiť.... že presne si potom baby pozerajú fotky dokola a nechavajú sa pomyliť. najlepšie je si zapamatat ten pocit ked sme ich mali na sebe 😉 a ten si ja pamatam a bol krasny 😄 mala by som si vymazať fotky z telefonu..... 🙂
Odpovedať
A ďalšia chyba, že som ukazovala šaty viacerým babám...Každá povedala iný názor, každej sa páčilo niečo iné...A bolo po mojom nadšení..úplne ma to zmiatlo, 2 dni som nespala 😄 až nakoniec som tie šaty teda zmenila.
Odpovedať
ahoj, kludne ich posli mne 🙂
Odpovedať
Ahoj, posli kludn aj mne 🙂 Ja si tiez tie moje vkuse obzeram a dumam ci su to tie...a este sme nakoniec aj kvoli korone prekladali svadbu o rok takze mam dalsi rok na dumanie 😄 Ale nastastie mi povedali v salone ze si mozem za tu zalohu vybrat aj ine...
Odpovedať
Profilova fotka
tiež mi ich môžeš kľudne poslať 🙂 nie som odborník ale možno poviem niečo rozumné 😄
Odpovedať
Jej mne sa stalo to isté a tiež mi museli "dohovoriť " sestry 😄 kľudne pošli foto
Odpovedať
Ja som bola pred dvomi dnami menit v salone saty ktore som mala zajednane od januara a to len kvoli mojej ,,uzasnej,,svokre buducej ktora mi ich uplne sprotivila 😣
Odpovedať
ahoj, pošli aj mne. Ja túto dilemu poznám. V prvom salóne som našla nádherné šaty bola som nimi očarená ale že ešte vyskúšam. Všade som potom porovnávala šaty a tie mi nedali spávať. Žiaľ, nedali sa ušiť v mojej farbe, výrobca ich prestal šiť. Tak som išla do iného salóna kde som si už zarezervovala šaty. Pár dní potom mi prišiel email,že je možné mi šaty ušiť. Tak nastala dilema 🙂 obetovala som zálohu a mám tie moje vysnené
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiež mala podobný problém dala som si ušiť sukňu, potom som váhala ci som dobre urobila a nakoniec som týždeň pred svadbou kúpila cez inzerát šaty. Tie som mala na obrade a na hostine som mala tu sukňu.
Odpovedať
kľudne pošli foto 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@radka654321 ja som zase strašne chcela šampansku... Ale mne zase k pleti idú iba studené odtiene 😭
Odpovedať
Profilova fotka
Nuž ja som mala vysnivane taky typ áko na obrázku. Nechcela som princeznovske, tylove, biele, s vleckou. Prišla som do salónu, vyskúšala taky typ aký som si vysnivala a hmm. Povedala som si ze radšej aby mi sedel strih a farba ako mať vysnívané (lebo aj tu na MS vidieť kedy šli baby vyslovene po vysnivanych, bez kompromisu) Takže mam kompletne všetko čo som na šatách nechcela 😂😂😂 ale ha som sa fotila vo všetkých a keď ma chytia pochybnosti prezrie si tých zvyšných 9 ktoré mi ne pristáli a hneď som spokojná. A ďalšia vec, mam šaty kúpené od júna minulého roku, ale nechala som ich v salone. Čiže som ich skúšala iba raz. A o mesiac idem na úpravu. A potom týždeň pred svadbou ich zoberie k sebe moja svedkyna 👍
Odpovedať
@hatsepset tie maju v Košiciach 🙂
Odpovedať
ja som sa citila tak isto..ale s tym, ze mam saty z pozicovne cize by som prisla "len" o zalohu...isla som do inych salonov, skusala ine, potom som dosla do toho povodneho salona, vyskusala tie moje rezervovane a uz som si bola sto percent ista ze som si vybrala saty, ktore sedia na mojej postave a hodia sa ku mne ako osobe 😄 ono pochybnobnosti budes mat asi stale, ale ber to tak, ze vo chvily, ked si ich kupovala si si povedala, ze su tie prave, takze to tak aj bude...len si musis odlajknut vsetky stranky so satami nech ta to nelaka 😂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?