Kde nájdem biele šaty po polnoci?

Ahojte, hľadám krátke biele popolnočné šaty. Niečo iné, nové, neobkukané... už neviem, kde mám ešte hľadať, mám pocit, že na SK e-shopoch to ide cez kopírku, žiadna originalita. Ak máte aj nejaký zahraničný e-shop, sem s ním!
Odpovedať
1
2
Sesternica si objednávala šaty z ebayu. Tam si neskúšala pozerať? Viem, že to znie možno divne na prvý raz, ale tam sa dajú tiež nájsť fajn veci. Len treba sledovať tie recenzie, kde ľudia pridávajú reálne fotky.
Odpovedať
skus pozriet na Asose
Odpovedať
@hluzina nie, e-bay som neskúšala, ďakujem za radu 🙂
Odpovedať
@tanickatana ďakujem, mrknem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ebay je ale aj dosť veľké riziko. Ako možno by si si tam mohla nájsť nejaké, ktoré by si si potom dala napríklad ušiť
Odpovedať
@divalusik ja som si tak objednala saty a boli doslova nepouzitelne. a to mozem povedat, ze som si dala pozor na recenzie a neboli ani nejak extra lacne. odvtedy som veru na dalsi nakup este nenabrala odvahu
Odpovedať
@juliancha Nepoužiteľné v akom slova zmysle? Prišli úplne zničené alebo?
Odpovedať
Jednoznačne Asos, ako tu už jedna kočka spomínala... objednáš, nesadne ti veľkosť hez problémov bezplatne pošleš nas5. A o výbere a originalite ani nehovorím
Odpovedať
Profilova fotka
@sisa2422 faaaak a kvalitovo je to v poriaddku?
Odpovedať
@lenuscha15 to záleži od značky. Ponúkajú ich veľmi veľa, ale za mňa super
Odpovedať
Z Asosu... len 2 asi zo.100druhov co som.nasla..neviem aka je predstava
Odpovedať
Profilova fotka
@sisa2422 tak tie druhe su velmi krasne. jednoduche ale proste kazdy by vedel, ze je to nevesta. tie sa mi veru moc pacia
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sisa2422 obidvoje krásne, ja sa nebojím ani žiadnej extravagancie, niečoho neobvyklého
Odpovedať
@monifoxx_ v tom prípade by som šla do toho Asosu, nemate co stratit. Rychle dodanie asi do tyzdna
Odpovedať
A vobec nemas nejake, ktore by sa ti pacili, alebo aspon teda podobny styl. Vies ak by si sem pridala fotku, lepsie by sa nam hladalo 🙂
Odpovedať
@pilcha33 akura som sa na to chcela opytat, bo podla mna kazda mame nejaku predstavu o kazdych jednych satach
Odpovedať
Profilova fotka
A musia byt vyslovene biele? Nemoze tam smrncnuta aj nejaka ina farba?
Odpovedať
@pilcha33 @ericenka223 @zuzancela baby, našla som zatiaľ niečo takéto, absolútne mi nevadí, ak budú aj inej farby ako biele, biele som brala ako najlepšiu možnosť. nevadí mi ani čierna, ani hnedá, nude, či oranžová 🙂
Odpovedať
Ahojky. Skus pozriet moje svadobne saty. Mozno by sa ti pacili a mohla by si pouzit ako popolnocne.
Odpovedať
@lelinka35 tie vyzeraju skutocne pekne, viem si ich predstavit aj ako tie popolnocne 🙂
Odpovedať
Dakujem. Su take ine a hlavne pohodlne.
Odpovedať
@lelinka35 tak to je velmi dobre ked su krasne, no zena sa v nich aj dobre citi. vtedy je to podla mna idealna kombinacia
Odpovedať
@lelinka35 kde ich pozriem, ako?
Odpovedať
Aj tak si myslim, ze v takomto pripade je najlepsie si asi dat saty usit, teda ak chces mat nieco jedinecne a co teda na inej neveste len tak lahko nenajdes
Odpovedať
Profilova fotka
@kiarra55 hmmm to možno aj áno
Odpovedať
@kiarra55 šaty na jednu noc naozaj nechcem dávať šiť na mieru, aj tak sa toho po svadbe plánujem zbaviť a čo sa dá predať tak predám. Trvá to taktiež zbytočne dlho, šaty z internetu prídu cca do týždňa a mám vybavené.
Odpovedať
noo ved hej ako da sa to aj tak. ved aj cez net sa daju kupit pekne kusky a ak mas takyto plan, ze ich budes aj tak predavat, potom sitie na mieru fakt nema nejaky vyznam
Odpovedať
Ja by som skúsila pozrieť čo baby predávajú, nejaký bazár alebo také niečo. Však to budú šaty, ktoré budú oblečené len pár hodín. Podľa mňa sa toľko zase neoplatí do nich investovať.
Odpovedať
tak ak ma niekto velky rozpocet preco neinvestovat aj do popolnocnych siat 🙂 ale tazko povedat co je neobkukane. vacsinou to byva klasicky veckovy vystrih a jemne padave saty, co som videla ja na kamoskach na svadbach 🙂
Odpovedať
@zaboriami presne toto, čo si opísala nechcem, to je pre mňa obkukané a mne sa aj nehodiace 😄 véčkový výstrih vôbec nenosím, ani sa mi na mne nepáči
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?