Dajú sa ušiť šaty maximálne za 200 eur?

11. nov 201290

Ahojte, myslíte si že je reálne ušite šiat do tejto ceny? ( úplne jednoduché strihovo, bez čipiek, korálok..)

• Ja som mala za 200 € site na mieru

• Skus pozriet aj sashe.sk, mne sa siju tam u jednej kocky a mali by ma vyjst do 250eur (vrch krajka + dlha tylova sukna). Drzim palce 😉

• Sponzor fóra
  • Jasné, treba pohľadať šikovnú krajčírku, pokukať peknú látku a mať predstavu ako to chceš🙂 Ja som si tiež dala šiť známej a bola som veľmi spokojná, šaty boli pohodlné, ja som sa dobre cítila a nezavadzal mi kruh ani ma netlačila šnurovačka - pohodlie nadovšetko🙂 A ak Ti môžem poradiť, keď budeš kupovať látku obzeraj aj rubovú stranu, mne sa na jednej látke páčila tak, že šaty boli z nej🙂 A nezabudni sa pochváliť ako to dopadlo🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ajd o 150 eura naj svadobne saty si daj su aj tu na stranke aj na facebooku

• ja som mala saty za 200 EUR cena pre mna, za normalnu cenu by boli cca 225 EUR, ak chces vediet viac posli mi IP...site normalne v salone na mieru...

• Moje stali 160e vcitane materialu, 2 skusok, detto site na mieru, fantasticky pohodlne. Ak chces, poslem kontakt do IP 🙂

• Baby, poslite prosim aj mne ak mozete, prave pozeram, chcela by som kratke saty a v pozicovniach su tusim nedostatkovy tovar

• baby, čiže dajú sa šaty aj vrátane materiálu ušiť za cca 250 - 300 € ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Svadobný salón Michaela sa zaoberá svadobnou a spoločenskou módou vo velkostiach 34-56.
    V salóne nájdete aj oddelenie pánskej módy.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov