Druhé svadobné šaty ako Popolnočné šaty

Ahojte nevesticky. Potrebujem poradiť. Veľmi sa mi páčia dvoje svadobných šiat, neviem sa medzi rozhodnúť, chcela by som obidve 😀 a tak ma napadlo, že jedny si oblečiem do polnoci a tie druhe svadobné po polnoci. Co by ste povedali na to, ak by ste boli ako hosť na svadbe?
Odpovedať
Závisí o aké šaty ide ak ide vyslovene o veľké tortove šaty so širokou sukňou že naozaj sú svadobné tak to by mi prišlo divné, no je to tvoja svadba. Ak je to niečo jemne elegantné že môžu byť aj ako spoločenské nie len ako svadobné tak nie je problém
Odpovedať
@majjka22 Ja už som na takej svadbe bola a jedna známa tiež mala dvoje svadobné šaty. Presne preto, že sa nevedela rozhodnúť 🙂 Veď prečo nie? A nerieš hostí, je to tvoja svadba (a tvoje peniaze 😄 )
Odpovedať
@bazza 😀 tiež si to hovorím, len mám malú pochybnosť, či by ma hostia veľmi nehovorili. Inak, sú to šaty s takým zlatým nádychom 😍
Odpovedať
@majjka22 budem sa opakovať, je to tvoja svadba 🙂 budú to tvoje spomienky, tvoje fotky, tvoje dojmy... a keby ťa aj ohovorili, nebudeš o tom vedieť. Dôvod nemajú, iba ak by závideli 🙂
Odpovedať
@bazza @kris_tin257 tak, dievčatá, mam rezervovane oboje svadobných šiat a som konečne úplne spokojná a šťastná ☺️ ďakujem za rady a aj podporu. 😘😘😘
Odpovedať
@majjka22 nooo tak to su teda skvele spravy, sme radi, ze sa ti to podarilo podla tvojich predstav
Odpovedať
Tak to je super 🙂 Teším sa s tebou, nepochybujem že budeš vyzerať krásne a hlavne si sa rozhodla podľa seba 🙂
Odpovedať
@pilcha33 @jajuska889 ďakujem, dievčatá, ste milé ☺️ veru, niekedy mám pocit, že dopredu je všetko nalinajkovane, čo treba urobiť a ako, často sa zabúda na individualitu nevesty... Nech si každá z nás urobí ten deň najkrajší ako vie podľa svojich predstáv... Aby sme potom nelutovali...
Odpovedať
a pridas nam sem potom fotku aby sme videli ? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
je to prakticky len na tebe a hlavne je aby si bola ty s tym v pohode. takze je to asi jedno a budes mat oboje a nemusis sa tym padom medzi nimi rozhodovat a dilema je vyriesena
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?