Kde sa vám podarilo predať šaty po svadbe?

Ahojte baby, kde sa vám podarilo predať šaty po svadbe? Je mi ich ľúto držať v skrini, zbytočne zaberajú miesto. Tu na web ich plánujem pridať. Sú aj nejaké ďalšie možnosti? Ďakujem. Veronika 🙂
Odpovedať
Bazos,facebook, lala market 🙂
Odpovedať
Mňa by tiez zaujímalo, rada by som predala popolnocne šaty, no sú od amerického návrhára a boli drahé. Neviete aj o nejakých salónoch ktoré by to odkúpili? Nemyslím si že na bazosi ich predám 😕
Odpovedať
Na predaj svadobných šiat sa špecializuje web svadbujem .sk, skús pozrieť. Mám s ním dobrú skúsenosť...Určite by som skúsila aj bazos, aj tu na mojej svadbe 🙂
Odpovedať
Bazos, Markplace, ako miest, kde ich predať je podľa mňa dosť. Ale tak najvyššia šanca bude buď tu cez bazár alebo potom cez FB, keďže tam sa pohybuje veľké množstvo ľudí
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj svoje svadobné šaty môžeš predať aj tu v bazáriku. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@snubenka75 to si mylsim, ze je aj najlepsie, predsa len najviac neviest hladajucich saty na jednom mieste 🙂
Odpovedať
Ďakujem za tipy, vyskúšam popridavat 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte budúce nevesty Predávam svoje nové svadobné šaty.Sedia na veľkosť 50-52 a výška 160cm. Možnosť vyskúšať. Šaty neboli ešte použité. V prípade bližších info- správa 🙏😌
Odpovedať
@ellka135 ďakujem veľmi pekne za tip! Veru už sa mi ich na svadbujem.sk aj podarilo predať 🤗🤗🤗.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?