Kde zoženiem šaty Demetrios 747 - východ SR

18. jan 201860

Zháňam šaty značky Demetrios model 747. Prosím vás neviete mi poradiť kde by som ich mohla nájsť, najlepšie na východe Slovenska? Požičanie resp. aj kúpa. Ďakujem krásne 🙂

• Ahoj.
    Videla som fotky týchto šiat zo skutočnej svadby. Aspoň myslím že to boli tieto šaty, ak nie, tak veľmi podobné.
    To priesvitné na šatách vyzerá v skutočnosti nepekne a je to veľmi viditeľné. Zničilo to úplne dojem celých šiat.

• @lucka_mar   Lucka vďaka za postreh, vidíš toto mi ani vôbec nenapadlo, že by to mohlo vyzerať rušivo 🙂

• Ja som si skúšala podobné a vôbec to nepôsobil rušivo ani tú sieťku nebolo vidieť, iba ak by ste mali oči 10cm od šiat 😃 ináč asi ich majú v Nitre ale to Vám asi nepomôže 🙂

• Sponzor fóra
  • @567funny567  každá rada a tip je dobrý 😉 takže ak sa mi to nepodarí zohnať niekde bližšie možno si spravím aj výlet do Nitry 😃 vďaka za tip (y)

• @sofia541  Modelky su na fotkach retusovane a zalezi aka je farba tvojej pokozky, ci ta sietka bude viditelna alebo s tvojou farbou splynie. Musis vyskusat a uvidis 😉
    Taku tu sietku mala aj Cibulkova na svadbe a podla mna to bolo dost vidno a nesedelo jej to.

• @sofia541  myslim ze ich maju v Star Boutique - Kovacska 63, KE 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Svadobný salón MM
    Krása, luxus, výnimočnosť a originálny štýl.
    Prinášame Vám exkluzívne svadobné a spoločenské šaty.
    Povedzte svoje Áno aj nám.
    spoločenské oblečenie
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov