Kombinácia farieb

Dobrý deň nevestičky, chcem sa opýtať čo si myslíte o kombinácii dvoch farieb na šatách? (jemná krémová vrch a ivory spodok). ďakujem za každý názor 🙂 mne sa to osobne veľmi páči len nie som módny odborník tak či to nebude ťahať oči 🙂
Odpovedať
preco by malo, nie su tie farby az tak daleko od seba takze podla mna by to malo byt ok a mas aj priamo fotku danych siat, ktore sa ti pacia
Odpovedať
Profilova fotka
nemas nahodou fotku? 🙂 podla mna taketo jemne farebne kombinaciu mozu byt kludne pekne spolu 🙂
Odpovedať
Myslim, ze by to mohla byt v celku pekna kombinacia. Tie farby su jemne, takze si nemyslim, ze sa budu nejak moc bit
Odpovedať
@veroninka7 mas aj fotku?
Odpovedať
za mna moze byt 🙂 nie je to take rozdielne az si myslim 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
bude to podla mna dobre vyzerat. ako a mne sa celkom paci, ak sa vo svadobnych satach kombinuju viacere farby
Odpovedať
este som sice take saty nazivo nevidela, no kombinacia farieb sa mi ako celkom paci a myslim, ze to bude spolu vyzerat nahodou velmi pekne
Odpovedať
a to si videla niekde v salone alebo len tak na nete na fotke? ono sa to tazko predstavu len ze farby, ked neviem strih ani celkovo ako budu vyzerat 🙂
Odpovedať
Ja by som chcela vrch champagne a spodok biely, veľmi sa mi to páči, je to netradičné (aspoň pre mňa) a pekné 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@natynaty1 take som uz na jednej neveste kamaratke videla a musim ovedat, ze to bola velmi zaujimava kombinacia a na danych satach uplne vynikli
Odpovedať
Profilova fotka
Moc by som bola zvedava presne o ake satick vlastne ide. Farby mi takto idu k sebe, no ak by si mala obrazok priamo tych siat, tak by som bola velmi rada
Odpovedať
no fotku zatial nemam, a v podstate by som spojila dve saty, vrch z jednych a suknu z druhych 😅lebo ani jedny sa mi o sebe nepacia tak som skusila prirovnat k sebe takto. ak to nakoniec zrealizujem tak prilozim aj fotku 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
a to sa da spojit? 🙂 lebo neviem si predstavit ako by ti to spravili, planujes si obe kupit a dat ich krajcirke alebo ako? 🙂 to uz bude asi jednoduchsie si dat usit podla tvojich predstav konkretne, ak by si nenasla svoje vysnene v pozicovniach 🙂
Odpovedať
@veroninka7 takze si ich asi budes davat sit
Odpovedať
Držím palce 🙂 To je riadny chrobák v hlave, keď sa ti páči takto z dvoch šiat niečo 🙂 Ale hej asi bude jednoduchšie si ich dať ušiť 🙂
Odpovedať
@brunetka28 ale tak prečo chrobák, ako mnoho krát sa dajú tak krásne spojiť a vznikne z toho niečo nové a originálne, takže nie je na škodu proste trocha experimentovať
Odpovedať
@marion_etta zeee mne sa to moc paci, ked sa takto do svadby prinasa nieco nove. ako je to potom take, ze ludia si lahsie zapamataju take nieco netradicne, ako nieco, co videli uz mnoho krat
Odpovedať
ano to je jasne, nieco ine lepsie utkvie v pamati. no toto mi nepride ako nejaka zvlastna kombinacia farieb a da sa povedat, ze su si celkom podobne, takze budu podla mna spolu krasne ladit
Odpovedať
budu super neboj
Odpovedať
Profilova fotka
Ako ja som trocha googlila a našla som šaty v tejto kombinácii a vyzerali veľmi pekne, len škoda, že som si neuložila tú fotku. Teraz sa k nej už neviem nejak dostať
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?