Kto má šaty od Dávida Tutera?

25. apr 201320

Ahojte holky, mal tu niekto saty od tohto navrhara? na svk su jaksi nezohnatelne....osobne si myslim, ze ma nadherne typy siat....ale nepoznam nikoho kto by ich uz mal?

  • aj ja by som ich chcela...hm ale pochybujem, že ich niekde v SR majú... 😐

  • @momo212  zavolaj do fantastic flower v nitre,dokazu ti ich objednat z US, cena siat je okolo 1800euro, vyroba trva polroka....plus postovne, ja to riesim tak 🙂 ale predtym idem este do anglicka, tam ich par maju na sklade....a kedze tam mame namierena tak ci tak, tak vybehnem, ale zohnat sa daju 🙂 dlho som ale paaaatrala

Pridaj príspevok

    Nenašli ste čo ste hľadali?

    hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
    Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
    Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
    Archív článkov od partnerov