Máte osobnú skúsenosť s kupovaním šiat cez Ebay?

17. mar 201380

ak mate a tato skúsenosť je pozitívna napíšete mi prosím vas názov obchodu alebo predajcu?

  • Ahoj, je to podla mna risk/ zisk. Dopredu nevies co kupujes a ako sadnu, material a kvalita. Fotka v inzerate znesie vela, casto ide o obchodnikov z ciny. Po mojej skusen so satami z ciny by som dotoho nesla. Lacne, a uuuuplne odlisne ako v popise a obrazku. Zly strih, zly material... Nepouzila som. Nakoniec som navstivila svad. Salon na slovensku a bolo! Nie je nic nad osobnym vyskusanim aj ked cena je vyssia, oplati sa. Ved na svadbe chce byt kazda krasna!

  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

  • no ja musím povedať, že to čo si vyberieš, to ti aj príde. Ja to robím tak, že u nás v salone alebo v obchode vyskúšam šaty ktoré chcem - a viem že tá značka šiat je na ebay-i a potom si ich vystriehnem v aukcii na ebay - i. Takto viem, čo kupujem, v akej rozdielnej cene 😃 a presne vo veľkosti, ktorú potrebujem. Takto som kupila šaty na redový, ktoré jeden salon v KE požičiava za 80E a mna stáli 60Eur aj s poštovným a tiež šaty ever pretty, ktoré na slovensku v butikoch predávajú za 80-120Eur a mna vyšli na 32Eur nové aj s poštovným z Californie. Ak vieš ako kupovať, tak je to super. Je to presne ako s našimi bazármi, niekedy sú tam super veci, niekedy vámprídu šaty fľakaté, lebo predávajúca je neseriozna. 😢

  • Sponzor fóra
  • edusik mohla by som poprosit, zaslala by si mi link na saty ktore si si kupila cez ebay na redovy? ja hladam ako blazon nieco tiez na redovy a nedari sa mi. Dakujem

  • Ja som si objednala saty z ebay.. Na buduci tyzden mi maju dorazit tak dam potom vediet ako som dopadla... Dufam ze sa budu dat pouzit.

  • Ahojte baby...no vsimla som si aj ja ze na internetovych strankach maju tie iste saty aj pouzite te iste foto z ebayu...a ked som videla ten cenový rozdiel...tak si bud objadnam z ebayu alebo si dam usit na mieru a budem mat 100% nu istotu že si na mne nezarobia na predaju šiat z Činy...
    mmminerva napis potom ake ti tie saty dosli a posles mi link ktore si si objednala??

  • ahoj kocky. tak moje satky z ciny su uz v UK u znamej a vyzeraju teda fakt superne! su kvalitne site maju pevny korzet a latka vobec nevyzera byt nejaka lacna. ratala som aj s najhorsim cize ja som velmi spokojna 🙂 kto by chcel mozem poslat orig. foto siat a tych mojich.

  • @gabkova  mozem ta poprosit o zaslanie do IP aj s linkom siat? stale vaham, dost sa bojim objednat z ebay a zase ma lakaju tie ceny 😃

  • @gabikova  môžeš to prosím poslať aj mne? dakujem. 🙂

Pridaj príspevok

    Nenašli ste čo ste hľadali?

    hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Články od našich partnerov
    Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
    Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
    Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
    Archív článkov od partnerov