Nesprávna dĺžka svadobných šiat - čo sa dá robiť?

Ahojte, chcela by som váš názor. Kúpila som si svadobné šaty, ktoré mi boli veľmi dlhé. Dala som si ich skrátiť u krajčírky a zdá sa mi, že ich skrátila viac ako mala poznačené. Od zeme sú 3-4cm. Keď stojím alebo chodím vidno mi topánky. Je to podľa vás v poriadku? Dá sa s tým ešte robiť? Ďakujem za rady a názory. 🙂
Odpovedať
Dá sa dole našiť napr. čipka 🙂 alebo dať pod šaty trošku menšia spodnica. Neviem teda, aké máš šaty. Či úzke alebo širšie... Alebo vziať topánky s trošku nižším opätkom ako bol plánovaný 🙂
Odpovedať
Tak mne tak upravovali v salóne. Aby som si nemusela vždy držať šaty keď budem chodiť a aby som si ich nepristúpila..cca 2cm a bolo vidieť topánky
Odpovedať
Prikladám foto ako to vyzerá. Podľa mňa to je už veľa. Takú dĺžku som mala na 1. sv. prijímaní.
Odpovedať
@bazza s tou čipkou to bude asi najlepší nápad. Len musím pohľadať takú, ktorá sa mi bude najviac podobať tej na vrchu šiat.
Odpovedať
@chelsey987 aha, to je šifón. Trošku komplikovanejšie. Skrátila to teda dosť :/ Inak, čopka hore a bordúra dole nemusia byť rovnaké. Stačí aspoň štýlovo a farebne podobná. Keď budeš hľadať v galantérii alebo na internete, hľadaj vyslovene bordúru 🙂
Odpovedať
@chelsey987 je lepsie mat kratsie ako moc dlhe, potom by sa ti zle chodilo a taktiez aj tancovalo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?