Nevesticky 2016

Profilova fotka
Mile nevesticky ake mate satycky na vasu svadbicku???Ja budem mat takeho..su kupovane z internetu a sadli mi ako sa vravi rit na serbel :D Pochvalte sa aj Vy ake vysnivane saty mate ... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Krasne su ja zatial nemam ani predstavu ake by mali byt.kedy mas svoj den D?
Odpovedať
Ja si dávam šiť od Natasha Azariy, pretože moje vysnené šaty ešte asi neexistujú 😊 Ale tie tvoje sú krásne 😊 Také princeznovské 😇
Odpovedať
Toto sú moje
Odpovedať
Profilova fotka
aduska54 krasne satycky....vzdy som rada pozerala na dievcata vo svadobnych satach kazda jedna je krasna :D....a 3011ketrin dakujem su od jednej milej baby z netu som si jedneho dna len tak pozerala saty a zrazu mi vbehli do oci napisala som a kupila a sadli na sup :D... a v maji je den D :D
Odpovedať
@gabca3811 Ďakujem ti
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá tak tieto sú moje :) mam 2 zavoje- klasicky čistý a druhy so španielskou čipkou :)
Odpovedať
Profilova fotka
babule pekne saty ste si vybrali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a takto vyzeraju na mne ...fotila som na posteli lebo som nemala vela miesta koli kruhu a takto vidno ich cele :D
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Ja nemam ziadne a ani predstavu. Zajtra idem na rvu skusku, tak sa velmi tesim a som zvedava, co to da. :-)
Odpovedať
Ahojte dievčatá, tak posielam aj ja fotku mojich šiat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moje saty su na predaj lebo svadba je zrusena koli frajerovej svokre :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@gabca3811 to vazne???? Och je mi to luto
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte baby ja ešte šaty nemam vybrane...:) mam na plane isť tak v marci, aprili pokukať po salonoch a samozrejme aj poskušať :-)
Odpovedať
@gabca3811 silne kafe, no ako ku mne sa cela jeho rodina chova akokeby som medzi nimi niekoho zavrazdila,pricom som iba povedala ze ja si budem volat na vlastnu svadbu koho chcem a to ze im niekto nie je po chuti ma nezaujima a ked sa im to nepaci je to ich problem a vyhrazat sa ze kvoli nejakemu hostovi naschval nepridu u mna nema hodnotu.ked tam byt nechcu neublizia mne ale svojmu synovi a bratovi. skus predychat, predsa kvoli 1 zenskej co sa nevie vopchat do koze nebudete teraz vsetko rusit.beries si jeho a nie ju, ja mala tiez podobny rozhovor s tym mojim. pokial vy dvaja chcete byt spolu a vziat sa, mat rodinu, neries ju, nahod ignor rezim a venuj sa priprave, saty nepredavaj, pekne si ich odloz.a porozpravaj sa s tym svojim. predychaj, upokoj sa a ries veci s chladnou hlavou. zbrkle riesenia, su na prd riesenia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@laurus86 no ono to nie je lahke ona sa nam pcha do zivota tym ze ja sa mam ku nim prestahovat a pritom je to hladova dolina a ja mam robotu tam kde byvam a podla mna dobru ..a tak to vsetko zacalo vlastne od zaciatku sme sa hadali len koli nej ona bola vzdy perfis a ja ta neschopna co nevie varit pratat ani nic...aj pred mojim vlastnym ocom ma ponizovala a tak som si povedala mam dost moj ex priatel ma 30 rokov ale skace jak jeho mater piska a zrazu ze ja mam kompromis spravit uz som spravila ohladom svadby ze bude na nej 20ludi a nie tak vela ako som ja chcela celu rodinu...svadbu sme mali mat v maji prisli vyhovorky zrazu uz ani rodny list netreba na matriku zrazu uz nic a najhorsie na tom vsetkom je to ze uz a ni deti so mnou nechce mat co ma ako zenu dost ranilo
Odpovedať
Profilova fotka
@laurus86 a este ja som sa na to tesila velmi lebo som citila ze konecne mam toho praveho vedla seba ale ako vidim cele to vsetko bolo len klamstvo a sama falos uz aj tie vyhovorky na dieta atd uz aj to ze ked mi apotom ze si splnim svoj sen a nie nas spolocny uz vtedy som zacala uvazovaat ....len som tomu neverila ze ako moze byt clovek taky pokrytec ..este aj v tom ze deti so mnou nechce mat a na druhy den sme isli do obchodov pokukat a ma vzal do deckeho obchodu s malymi vecammi mi to priapadlo ako kebyze mi to naschval urobil a vtedy ma az pichlo pri srdci...aj to ked si vam dievcata frajer alebo snubenec nevie zastat pred vlastnou mamou je to na hovno
Odpovedať
To mi je ľúto... ale ver, že všetko zlé je na niečo dobré! Len zbabelec hľadá výhovorky!
Odpovedať
Profilova fotka
@akiram85 ved prave od urciteho mesiaca boli same vyhovorky ze furt po novom roku a neviem co atd a prisiel novy rok a uz nakoniec ani ten maj nebude a pritom on sam ten datum si vymyslel ze bude ....a zrazu uz ma cas ist aj na matriku aatd a ja jednoducho nie som blba a vidim ze su to len reci do vetra ohladom toho vsetkeho ....len nechapem ze ako mozu taki chlpi existovat ktory nechaju vztah dotiahnut tak ze sa zasnubia a ze proste ked ma prist ku svadbe a k vsetkemu su vyhovorky a ublizovanie a este aj tretia osoba myslim jeho mamu
Odpovedať
@gabca3811 ja mám tiež trošku zmiešané pocity, termín nemáme na pevno stanovený... páči sa mi veľmi 1.10.2016... sa mu zdá skorý... moj chcel až na jar 2017... čo mi príde neskoro... ako tak som ho zlomila... ale tak sme spolu krátko... chodíme spolu rok a pol... z toho rok spolu bývame... tak sa nechám prekvapiť... ono nechcem robiť dusno z toho... pred mojim snúbencom (mala som predvianočné prekvapenie, z ktorého sa neviem pomaly spamatat), som takmer dva roky strávila s "ľudským odpadom" - a za tým výrazom si stojím... sľubotechna s.r.o., ale to je už o inom... len ustupovala a verila, že ľudia nemôžu byť predsa až takí zlí - môžu! Neviem či to je tvoj prípad, rozišli ste sa? Či to je len čo sa svadby týka... a to s tým detským obchodom a dieťatkom - to vážne bolo naschvál? alebo hľadal spôsob ospravedlnenia - lebo z chlapa málokedy dostaneš slovnú omluvu... Tým som chcela všetkým naznačiť, že po zlom vždy príde dobré! A vždy po búrke vyjde slniečko!
Odpovedať
Profilova fotka
@akiram85 no ja som tiez stravila 4roky s totalnym debilom a prisiel on a nakoniec som si fakt myslela ze to bude dobre ale tiez sme spolu rok a pol boli a po 4mesiacoch ma poziadal o ruku mne sa to zdalo dost skoro ale nechcela som byt svina a povedat NIE a teraz sa to mne cele obratilo.....Bud rada ze aspon spolu byvate u nas tuto moznost vyskusat si to odmietal .....a rozisli sme sa uplne bol doma paru hodin a uz to slo zase same vyhovorky tak som sa nastavala a napisala ze je koniec ....ano vzdy vynde ale trva to niekedy ....len som z toho tak sklamana ze proste nechapem ked to clovek nechce tak nech to nenecha zajst tak daleko a ja som jednala s kazdym s cistym stolom uprimne a narovinu ....
Odpovedať
@gabca3811 je mi luto, co sa ti stalo, ale radsej sa od neho cim skor odtrhnut, lebo to bude iba horsie, naozaj, chlap si ma stat za svojim, aj ked nezuhlasi so svojou zenou, musi mat aj svoj nazor nie iba nazor mamicky ...:( drzim palce, nech sa cim skor pozbieras a najdes toho praveho :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky,velmi radi Vás privítame v našom salone.Skúste pozrieť našu stránku,máme už aj novú kolekciu. ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?