Nevesty 2021 - Máte už vybraté svadobné šaty?

Profilova fotka
Ahojte nevesty, ako ste na tom? 🙂 Plánujete už pomaly svadbu v budúcom roku? Máte už vybraté svoje vysnívané svadobné šaty alebo so skúškami ešte čakáte? Kedy plánujete začať návštevy svadobných salónov? 🙂 P.S. - Kebyže som ja nevestou v budúcom roku, určite by som išla po niečom takomto.
Odpovedať
Profilova fotka
Šaty ešte vybraté nemám, ale uložených mám snáď milión fotiek. Otázne je, či niektoré zoženiem aj doma na Slovensku 😅 Návštevu salóna si odkladám tak na december-január 😊
Odpovedať
Ja by som chcela niečo na takýto štýl. A svadobné salóny začne obehávať po novom roku. 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam svadbu od zajtra o rok❤️ saty som chcela ist skusat uz teraz v septembri ale asi to necham na neskor 😄 akosi sa na to este necitim
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam zatiaľ nejakú predstavu a tak o mesiac sa chystám íst popozerať do prvého salónu😇
Odpovedať
Profilova fotka
@martinasz13 Tak tie vyzerajú tiež krásne. Mne sa tiež veľmi páčia šaty na ramienka, prípadne so zahalenými ramenami, nakoľko som trošku chudšia, tak si myslím, že mi to pekne zakryje moje kostičky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@19lenuska Tak sme potom zvedavé na recenzie a zážitok z prvej skúšky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mimochodom, všimla som si, že vznikla skupine pre všetky nevesty, ktoré majú svadbu v roku 2021: https://mojasvadba.zoznam.sk/group/7054/ Tak sa môžete pridať 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja saty mam. A dokonca uz aj doma 😄 Takto o mesiac by som uz bola jeden den pani. Tak som si bola skusat saty 1.6. a rovno sme aj zarezervovali a dali sit. Z rodinnych dovodov sme sa rozhodli svadbu prelozit na april buduce roka. Lenze saty uz boli v procese sitia. Na konci augusta mi volali na finalnu upravu. Dohodli sme sa vsak tak ze saty zoberiem domov zatial neupravene finalne. Pridem v marci a podla akualnych mier mi saty doupravuju presne na mna. Takto keby som ich nechala v salone tak by som platila za kazdy mesiach uschovne. Teraz ked sa chcem aspon potesit pridem do izby kde mi vysia rozpnem obal a pohladkam ich 🙂
Odpovedať
Mne bude šaty navrhovať aj šiť moja sestra, odevná dizajnérka, takže si na návrh a realizáciu budem musieť ešte chvíľku počkať, ale snáď to bude fajn. Jedna vec je moja predstava princeznovských šiat, druhá vec je moja kreatívna sestra, ktorá chce vytvoriť niečo unikátne, takže snáď to bude niečo medzi a aspoň trochu podľa mojich predstáv. 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@michaelarecht Zdravím Ťa...zatiaľ jediné šaty na svete, ktoré mi učarovali. Veľmi Ťa prosím, nevieš kde by som ich mohla ešte nájsť?
Odpovedať
Profilova fotka
@emmkacka Ahoj a čo keby si si dala také niekde ušiť aj ja si dávam aby som mala presne šaty aké ja chcem a nemusela robyť kompromisi. Okrem toho nerada skúšam a prezliekam sa stokrát. Šikovná krajčíka ti ušije šaty aké sa ti páčia keď vieš čo chceš ale je to dosť dlhý proces tak treba sa ohlásiť skoro. Držím palce nech máš tie svoje vysnívané aj ty.
Odpovedať
myslim si, ze to je skvely napad. bude to original, proste tvoje saty, ktore nik iny pred tebou na sebe nemal. ja by som do toho sla vsetkymi desiatimi
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?