Nová kolekcia 2016

23. okt 2015100

Nevestičky prosím Vás kedy býva približne nova kolekcia v salónoch? Budem mať svadbu v apríli tak chcem počkať na novú kolekciu len kedy pride.

• predkolekcie chodia uz pocas leta a komplet kolekcie 2016 by mali byt v salonoch teraz v septembri, teda tak aspon mne vraveli 🙂

• Jak kde ale vecsinou po novom roku ma prist do salonou

• @ceruzka16  viacere salony uz prve kusky z novych kolekcii maju..idealne sa informovat priamo v salonoch, ktore su ti sympaticke ☺

• Sponzor fóra
  • v BA už teraz, od októbra...sleduj si salóny na FB, vieš si pozrieť aj šaty, aj kedy im pribudnú nové

• Ja som videla že niektore salony maju výpredaje starých modelov, tak asi si už robia miesto na nové. Ja pôjdem pozrieť asi Nicole a počula som samí chvály aj na Wem, len tí sú až v Trenčíne.

• Ahojte,ja som videla že salon Soiree už ma nejake nove modely a pozerala som tu na mojej svadbe ,že im este maju prisť dalsie... 😉

• Nové kolekcie svadobných šiat 2016 (aktuálne už 20 modelov od výrobcov Agnes Fashion Group, Ladybird, Inmaculada Garcia ) nájdete v Svadobnom a spoločenskom salóne Weda na Námestí SNP 2 - Obchodnej 6 v Bratislave. Fotografie sú už na našej FB stránke, nepremeškajte skvelé First Moment zľavy na rezervácie šiat na rok 2016 ešte do Vianoc 😉

• @majka_555  ja som z BA a bola som vo wem minuly tyzden a pretoze sa neviem rozhodnut idem este aj zajtra. Mozte si len odporucit pristup pani majitelky, aj naaaadherne saty, uplne ine , ako maju inde. Ci chces byt princezna, alebo nieco jednoduchsie, maju vsetko. Podla mna sa oplati previezt, myslim si, ze tych par eur za benzin je v porovnani so svadbou uz nic 🙂

• @rmnka Ďakujem, o pani majiteľke som aj ja počula že je milá, tak sa určite pôjdeme pozrieť aj tam. Treba sa objednať dopredu?

• @majka_555  urcite sa objednaj, soboty mava plne, ale vie sa casovo prisposobit. my sme tam minule stravili dve hodiny, takze to nie nachvilku 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov