Šaty Nowy Targ cena

12. jún 2015340

Ahojte...nebola niektorá v poslednej dobe v Nowom Targu obzrieť svadobné šaty? Koľko cca stojí ušitie na mieru?

 • aj mna by to zaujimalo, zajtra sa tam chystam? nemate niekto skusenosti?

 • Aj ja som bola v sobotu 🙂 ... 1.salon 320 e, 2.salon 500-600 e, 3.salon 800-900 e...Ty si si nejaké vybrala?

 • Ahojte, je taký salón tusim Joanna sa volá, kde šijú na mieru nezávisle od materiálu a načačania.. všetky šaty 300 eur..
  Potom je ešte salón s bohatým výberom za Novým Targom, taká dedinka volá sa Ludzmierz, tak tam majú kopu šiat, aj pre družičky, tiež cena cca 200-300.

 • Sponzor fóra
 • Joanna 320e 🙂 všetky šatičky

 • @jesienkajarna  neviem od čoho to závisí ale ja čo som si vybrala minulý týžden V Ludzmierze šaty svadobné tak stali 650€ alebo požicanie okolo 210€. Ale S joannou súhlasím 250 eur

 • majuska72 vybrala si si teda nejaké šaty v Polsku?

 • aj ja mam z polska sice za 750 eur ale krasne 🙂

 • baby dať za šíté šaty,ktoré ešte ani neviete ako budú vyzerať,šité podľa nejakeho originálu, teda faky, 650 Eur, keď je možnosť požičať špičkové značkové šaty už od 380 Eur a už aj so všetkými úpravami,spodnicami,doplnkami?zvážte. či robíte dobre.

 • všetky šaty sú šité, ako inak sa dajú vyrobiť? Nie každá chce second hand, šaty akejkoľvek značky aj tej najvyššej ak sú iba raz použité tak to potom je sekáč. Podľa mňa použité šaty majú hodnotu 30 eur.V iných krajinách nie v bývalom vych. bloku žiadne požičovne nie sú. Mne sa zdá, že len nás tu tým kŕmia, že si máme sv. šaty požičať. Každá nech robí ako chce.

 • ja som si chcela požičať v KE, kde by vyšli tie, čo sa mi páčili, na 550e, a to už vyzerali, že si aj niečo prežili, sem tam pozaťahované, čo sa ale dá ešte upraviť. Bola som pred 2 mesiacmi v Krosne, že to okuknem 🙂 , šijú aj sa dajú kúpiť, že hneď berieš domov. Keďže mi tie moje sadli úplne perfektne a nechcela som kvôli tomu behať 120 km na skúšky a podobne, tak som ich kúpila - cena 600e, k tomu závoj, podväzok. Ušijú ti podľa toho aké chceš, donesieš obrázok, alebo si vyberieš z toho čo majú v ponuke cca do 650 e v obidvoch salónoch čo som bola ja. A už aj keď by som ich potom nepredala, tak to cenovo stále vyjde cenovo podobne, nemusím riešiť, či po nich pôjdem, keď sa budem chcieť fotiť pred alebo po svadbe a sú moje.

 • Sú svadobné salóny, napr. ten náš,ktoré Vám dajú tak isto ako v Poľsku ušiť nové šaty už za 600-700 Eur, ale u značkového výrobcu svadobných šiat, šaty z Poľska sú na jedno kopyto,kto sa len trochu vyzná,hneď vie podľa šnurovačky odkiaľ sú, materiály sú lacné,kostice cez prsia čudne stoja,atď.Ale podstata je niekde inde, podporujete ekonomiku iného štátu,tak sa nečudujte ,že na Slovensku nič neklape ,aj Vy k tomu prispievate svojou malou finančnou útratou a keďže je Vás veľa,tak to až taká malá kvapka nie je.
  ...a teraz očakávam, že sa všetky do mňa obujete....

 • @salonsissi   uplne suhlasim s vami 🙂 🙂 🙂 🙂

 • @salonsissi  tak to ste možno jeden z mála salónov, veď ale prečo by ste to robili, keď si dáte ušiť jedny za 500 a 5x ich požičiate, tak máte vyhrané, ale my nevesty nie... 😐 ja čo som bola asi v 5 salónoch v KE, tak v niektorých na mňa ešte aj škaredo pozerali, že nie som veľkosť 36 ale 38 a podobne... a neverím tomu, že nenakúpia v Poľsku, prípadne šuštiace šaty na Ukrajine za 100e a požičiavajú na Slovensku...v niektorých veciach máte pravdu, ja sa do Vás neobúvam, každý máme svoj názor, ale pochybujem, že nevesty by ekonomiku Slovenska zachránili, a tá útrata nie je malá, keď požičanie na 4 dni stojí 550e a nové šaty na neobmedzený čas 600e. A ako môžu byť na jedno kopyto, keď každá si vyberie aké chce podľa svojich predstáv? 🙂

 • prečo pretrváva predstava, že salon požičia jedne šaty 5 krát a viac,ak sa podarí 3x tak je to úspech a sú šaty , ktoré nejdú ani raz ..V našom salóne je priemerná cena prenájmu značkových šiat cca 350,-Eur aj so všetkými úpravami a doplnkami.
  Chcela by som raz zažiť Poľku ako si príde kúpiť šaty do slovenského salonu.Veď tí Poliaci musia mať z Vás nenormálnu radosť .

 • @salonsissi  ešte by ma zaujímalo, či by ste mi ponúkli ako prvú možnosť, že mi tie šaty ušijete za 600e alebo požičiate za 350e. a teda či by ste mi o tom vôbec povedali. ale ako som hovorila, možno práve Vy ste tá výnimka. 🙂
  Máte pravdu, Poliaci asi majú zo Slovákov radosť, lebo sa tak aj pri predaji tvária, a je všetko možné - skrátiť, upraviť, ušiť všeličo, obskakujú, snažia sa, upravujú aj na počkanie a samozrejme bez poplatku, čo je u nás nemožné. a na Slovensku tie skryté poplatky o ktorých sa človek dozvie až potom. Poliaci sa isto snažia, preto sú všade na celom svete, predajú aj nepredateľné a nie ako otrávené Slovenky v obchodoch, čo sa ani na zákazníkov nepozrú, lebo ich človek otravuje a tým pádom pocit z nakupovania na bode mrazu. Ale to sme asi slečne pri výbere šiat nepomohli. 🙂

 • Sponzor fóra
 • @jamajocka  fuuha s týmto príspevkom veľmi súhlasím ...bohužiaľ obchodníci v Poľsku sú na inej úrovni ako tu. Ja si dávam šiť svadobné šaty v salóne na Slovensku, ale niekoľkokrát som si bola kupovať šaty na rôzne príležitosti v Poľsku. Malo to niekoľko dôvodov....jeden dôvod je neskutočná ochota predávajúcich, ktorí si veľmi vážia zákazníkov. Jedna majiteľka obchodu so spoločenskými šatami ma dokonca pustila oblečenú v šatách do blízkych obuví, aby som si k šatám vyskúšala aj nejaké topánky 😃 Takže servis neskutočný ozaj....a po druhé, rada tam chodím nakupovať, pretože s módou sú stále krok pred nami, majú tam veľký výber šiat, farieb, strihov....stále sa dá vybrať 🙂 Samozrejme , že sú miesta, kde majú nekvalitné šaty z lacných materiálov, ale ja chodím do obchodov, kde tá kvalita je o inom....a musím povedať, že keď odtiaľ prídem, tak tu v Košiciach stále natrafím na konkrétne šaty z Poľska v obchodoch, ktoré na prvá pohľad vyzerajú ako luxusné butiky a cena je pochopiteľne aj vyššia 🙂

 • jamajocka máme práve takú možnosť, že nevesta si vyberie šaty z katalogu, mi ju pomeriame, určíme veľkostné číslo, šaty objednáme u výrobcu a potom si nevesta môže šaty kúpiť 600 až 700 alebo si ich požičia ako prvá za trochu vyššie požičovné ako je obvyklé cca 400-500 Eur.Má ich ale presne na seba a ako prvá.

 • @beruska6412  áno vybrala, budúci tyzden sa pôjdem dať pomerat a usiju mi ich v Joanne v Nowom Targu

 • A prečo som si ja osobne vybrala Polsko? Aj ked to mám z domu asi tak 250 km do Noveho Targu, stale sa mi to platí pretože dám 250 eur za šaty plus nafta, tak dajme tomu 300 eur a šaty sú moje, sú krásne biele a usite na mňa. Nie som ochotna dať 400 eur za požičanie alebo 600 eur za kúpu nových šiat, ktoré budem mať na sebe iba 1 jediný deň. Pôvodne som si sice chcela požičať šaty v neďalekom meste, no v tom salóne mali asi tak jedne!!! šaty v bielej farbe na mňa. A za 300 eur by som aj tak nikde inde nezohnala šaty na požičanie, ktoré by som mala 3 dni doma a 400 eur fuč. Asi toľko k tomu, prečo " podporujem " ekonomiku iného štátu .

 • majuska72 nevideli sme sa náhodou u Joanny? 🙂 aj ja som si tam vybrala, budú mi z dvoch šiat šiť jedne,lebo som bola nerozhodná...takže ja budem mať originál šaty ako žiadna iná....
  a k salónom-obehala som ich asi 10 a cítila som sa ako v Second hande a týmto nechcem uraziť žiaden salón....

 • @beruska6412  kedy máš svadbu? Ak 3.10. Tak sme sa tam asi videli 😃

 • o pár dní neskôr, 17.10 🙂 Verím, že Joanna nesklame....

 • @beruska6412  v to dúfam aj ja 🙂 ale myslim že zo dopadne dobre. A tebe sa už Siju? Kedy ideš na skúšku? Nápis mi správu, ďakujem

 • sijem saty som z TN a saty vas vydu od 200-450€ material si mozte vybrat saty su na mieru 🙂

 • Ja som si šaty kúpila v Targu, v salóne, ktorý ani nemal názov 🙂 , predavačky maximálne ochotné a ústretové, šaty ma stáli 700 € a som maximálne spokojná.

 • za 700 Eur by ste mali u nás špičkové značkové šaty úplne nové s úpravou,doplnkami,vestou pre ženícha,šatkami pre družičku,bolerkom,spodnicou,podväzkom,pierkami pre svadobčanov,vejárom,dáždnikom,závojom a vyčistením šiat po svadbe,

 • tak ale 700 € by som za požičanie nikdy nedala. Chcela som si šaty kúpiť, nie požičať.

 • @tulipanik19  ahoj, môžem sa spýtať, kam konkrétne chodíš, do ktorého mesta a prípadne aj obchodu? Zaujalo ma, že si pekne opísala svoje pozitívne skúsenosti. Ďakujem!

 • @salonsissi  čítam si tu tuto diskusiu a tak sa mi zda, že vy len ospevujete ten Váš salon.... ale nie každý ma možnosť prejsť polovicu republiky aby si u Vás vybral tie "brutal najlepsie saty" .
  Ja mam svadbu 10.10. a mam saty z polska a stali ma 250 eur ale su site na mna, nove a budu stale moje a moje aj zostanú, nemusím sa bať, že mi deti na svadbe otrú čokoladovú pusinku o saty alebo že si na ne kvapnem cervene víno a potom zo strachom ich vracať, kolko salonu zato priplatím. Bola som aj v salonoch a takto to v niektorých bohužial chodí. Takže ja budem mať svoje fakeové saty z polska radsej v skrini a na "ten" jeden den vydržím v nich.

 • ahojte, ja predávam tieto ak by mala niektorá záujem - http://www.mojasvadba.sk/market/svadobne-saty/kd69/saty-bolerko-z-rovnakej-cipky/

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
  Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
  Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov