Šaty pre mňa

Ahojte,prosím Vás dali ste si niektorá šiť šaty na eshope šaty pre mňa. Sk ? Ako to vlastne funguje ,všetko sa rieši na diaľku? Poprosim kto má skúsenosti? Ďakujem 🙂
Odpovedať
@jankasi203 ja som si dávala šiť na mieru cez Anelli.sk .. Vybrala som si aké som chcela, poslali mi inštrukcie ako sa pomerať, zaplatila zálohu... Písali mi že už sú ušité, budúci týždeň idem pre ne, celkom mám stres ako budú sedieť.. Ale zatiaľ rýchlosť a komunikácia super.. 🙂
Odpovedať
🙂 @janka_5 ďakujem. Ja práve toho sa bojím, že prídu a nebude to ono . Prosím napíš keď ti dorazia ,či si spokojná. 🙂 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_5 Fú to ja by som nemala na toto odvahu by som sa bála že sa zle premeriam lebo nemám s tím skúsenosti. Poďľa mňa je lepšie ísť ku krajčírske ktorá ti vezme miery tak ako treba a potom sa s tebou aj tak dohodne ešte na 1 - 2 skúšky. Ja som to tak urobila a neľutujem. Navyše bolo to ako ísť ku starej známej. Pokecali sme a tak presne vedela na koho tie šaty šije. To je tiež veľmi dôležité aby vám tie šaty celkovo sedeli. Každopádne držím palce aby všetko dobre dopadlo.
Odpovedať
@michala16 mne pomohla s meraním teta, ktorá pracovala ako krajčírka 🙂 bojím sa veru tiež, ale už mi poslali foto, vyzerajú krásne.. preto idem pre ne osobné, môžem si ich tam rovno vyskúšať a keby náhodou niečo nesedelo tak to upravia..
Odpovedať
@jankasi203 aj ja sa bojím 😅 ale pôjdem pre ne osobné a tam si ich ešte vyskúšam.. určite dám vedieť 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_5 No tak keď máš takú tetu čo ťa vie správne premerať tak to je potom dobre. Prajem ti aby boli presne podľa predstáv uži si to. Ja sa už tiež teším kedy si tie svoje oblečiem. Už sa to blýži a až teraz začína ten pravý stres. Ale keď si pomyslím na tie krásne šaty ktoré ma čakajú tak hneď je to lepšie🙂
Odpovedať
Profilova fotka
ako zienky, neviem, ja by som na taketo sitie asi nemala odvahu, ale tak ako vidim, mnohym vam to vyslo podla predstav, co je super
Odpovedať
Profilova fotka
fiha a to by si takto riskla, ze dat si takymto stylom dat usit saty 🙂 asi by som to riesila tak, ze si ich chodit priebezne skusat, aby som bola v klude 🙂
Odpovedať
Nedala by som sa na to. Ja pri takýchto veciach aj rada vidím, človeka, ktorý má niečo pre mňa vyrobiť a šaty je podľa mňa potrebné odmerať priamo osobou, ktorá ich bude šiť
Odpovedať
tak jasne ako clovek aj ked utrafi napriklad dobru stranku alebo sikovnu krajcirku ktorej doveru, tak jasne su rozne zeny ktore si to daju takto usit a ine nie 🙂 treba spravit tak ako to ty citis 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Napriklad ja by som sa na to asi nenechala nahovorit, no je to asi len z toho dovodu, ze mam rada veci pod kontrolou a priamo sa na procese proste zucastnujem
Odpovedať
No a ako to zatial vyzera? 🙂 Nasla si niekoho alebo nejaku stranku co ta oslovila ohladom siat ? 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
davala ste si niektora takto povieme na blink sit saty. vami namerane miery vam po usiti siat aj sedeli?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?