Svadobne šaty :)

Profilova fotka
Ahojte porosim vas hladam tieto svadobne šaty v bielej farbe..bola som v Zoya a tam maju len kremove..🙂 neviete poradiť?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
wow nehladajte tie vam sediaaaaaa!!!!🙂
Odpovedať
Tiez myslim ze su krasne take ake su, bielym sa pokazi to vyniknutie cipky🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@reni1512 ďakujem krásne 🙂 už som aj tak rozmýšlala že by som si predsla len tie kremove vybrala 🙂)
Odpovedať
Profilova fotka
Biele by boli taketo 🙂 skušali sme v jednom programe vybieliť nech mame orientačne predstavu 🙂
Odpovedať
Podľa mňa sú úplne krásne aj keď priznávam, biela sa mi pozdáva viac. Tiež som skúšala krémové šaty, ale mne vedeli spraviť model aj biely.. 🙂 Ale ten strih a celkovo vzhľad, naozaj sa ti hodia. Brala by som aj krémové na tvojom mieste, ak by sa biele nenašli. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@tralala94 ďakujem krásne 😊 ešte počkam na novu kolekciu že by malo prist niečo podobne biele a uvidim 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tie sú prekrásne. Sedia ako uliate. V bielej by aj podľa mňa boli krajšie ale aj v kremovej je to úchvatné. 😍
Odpovedať
Profilova fotka
@natt750 ďakujem krásne 😊😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Ahoj, 1. Biele, 2. Biele s krém. vzorom
Odpovedať
Profilova fotka
@cudka zdravim 🙂 ďakujem ale svadbičku sme mali 3 tyzdne do zadu a predsa len som ostal pri tychto 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi dobrá voľba a so šatami aj s termínom🙂 veľa šťastia
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Inak ak hľadáte niekto šaty, tak minule som v Pezinku objavil taký pekný salón Sofia Rich, kde majú krásne svadobné a aj spoločenské šaty a za super ceny. Určite odporúčam navštíviť
Odpovedať
Článok sa načítava...
ono niekedy je to tak, ze aj ked takto saty sedia vynikajuco biela je biela 🙂
Odpovedať
ale veď tiež keď som si skúšala šaty ako strašné moderné je mať pomaly hnedé (akože kapučínové a neviem ešte aké) šaty, hold stále sú nevesty ktoré chcú mať biele a bodka 🙂
Odpovedať
@lalia33 ved ale to je jasne, tak kazdej sa proste paci nieco ine a to od fareby, po strih a celkovu predstavu svadby. no co je najdolezitejsie... aby sa to pacilo samotnej neveste nie
Odpovedať
@01janka noooo tak potom fajne
Odpovedať
Profilova fotka
Hej tak potom super, no boli a teda aj sú to fakt krásne šaty. Isto si bola krásna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
@kajka_majka ďakujem krásne 🙂)
Odpovedať
fakt su krasne aj tieto ale potom mozes pridaat fotky ake si vyberies v tej bielej farbe 🙂
Odpovedať
Mala si ich pozicane alebo si si ich kupovala. Neviem to tu nikde najst ale vies nazov siat alebo teda mohla by si napisat, odkial si ich priamo mala? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@catherinedoll ano mala som ich požičane 🙂 nazov šatočiek bol Carmen a mala som ich zo Zoya wedding v Žiline 🙂
Odpovedať
toto Zoya wedding co zachytavam 🙂 to ti maju asi vseobecne taketo krasne satiny co 🙂
Odpovedať
este taka otazocka, mala si opatky obute? 🙂 lebo ze v predu je to super a vzadu to uz bol ako zavoj dobre chapem? 🙂
Odpovedať
Krasne a velmi dobre ti aj sadli na postavu. inak ked uz sa tu bavite o tych topankach, volite v takych tych letnych horucich terminich uzavrete topanky alebo radsej sandalkove otvorene
Odpovedať
Profilova fotka
@mauritka mala som opatky 🙂 v zadu bola vlečka ale dala sa pekne vypnuť 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@3vittka ja som mala taketo 🙂 chcela som tieto ale sandalkove avšak mam velkost 36 a tie mi nesedeli dobre na nohe behali mi 🙂 tak som išla na istotu i tak som sa prezula do tenisiek 🙂
Odpovedať
@01janka moc pekne si si vybrala a maju celko aj dobry opatok ale ako vravis, po istej hodine to aj napriklad tenisky istia lepsie
Odpovedať
jej krasne 🙂 a kde si ich zohnala? 🙂
Odpovedať
uz len podla tej fotky vyzeraju pohodlne
Odpovedať
Profilova fotka
@lalia33 https://www.johngarfield.sk/la-maria-... Tu su 🙂 len pozeram ze na prvej fotke som pridala do zlata ale mala som tieto bežove
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?