Svadobne šaty - leto 2020

Ahojte nevestičky, chcela by som sa opýtať či je tu niekto kto ešte nemá svadobné šaty a ma svadbu tento rok v lete ? Pýtam sa preto , lebo my máme svadbu v auguste a akosi som si nestihla vybrať tie pravé . Trošku mám teraz stres či si stihnem saty zaobstarať včas keďže je taká situácia aká je a momentálne sú salóny pozatvarane. Ako to idete riešiť ?
Odpovedať
@anezka297 co ti poviem, ja som mala saty na zaciatok aprila tj s dlhym rukavom, teraz mame svadbu posunutu na jun a pravdaze saty nemam a obavam sa, ze v tych s rukavom sa uvarim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@anezka297 aké prosím hľadáte?
Odpovedať
Profilova fotka
My tiez budeme mat svadbu v auguste a saty nie a nie zohnat...vsetko co som nasla co sa mi pacili su strasne daleko od nas :(
Odpovedať
baby a co keby ste si teda dali usit svadobne saty? tym padom si mozte same navrhnut ake chcete a mate.
Odpovedať
do leta este casu dost. mozno budes mat trosku obmedzeny vyber kvoli datumu, teda ze uz bude blizko ale isto sa ti podari este nejake najst. ja verim, ze ked pride jun uz bude vsetko skoro uplne v normale :)
Odpovedať
tazer máš podľa mňa mnoho času si nad tým sadnúť a povyberať a nájsť si tie pravé. času na to máš do dátumu svadby ešte dosť
Odpovedať
Dievčatá, super výber je v salóne White Romance Piešťany, sú novootvorený, takže určite si tam nájde šaty aj nevesta, ktorá hľadá na poslednú chvíľu. Aj kamoška tam volala a majú voľné termíny.Výber fakt krásny,niečo úplne iné. https://whiteromance.sk/
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?