Svadobné šaty Mori Lee 1856

Profilova fotka
Ahojte kočky, nemáte niekto skúsenosť so svadobnými šatami značky Mori Lee? ktorý svadobný salón na západnom slovensku ich ponúka, prípadne ak ste si ich dali šiť, či ste boli spokojné??? Ďakujeeem za odpoveď :)
Odpovedať
1
2
Aj ja zháňam šatočky značky mori Lee kolekciu 2014 a je to fakt veľmi obtiažne :/ Na strednom Slovensku, som ich zatial nenašla v žiadnom salóne :/ Dostať ich kúpiť, ale bez vyskúšania to je dosť veľký risk aspoň pre mňa. Ak nájdeš niekde v salónoch túto značku, určite mi daj vedieť. Ďakujem. ;)
Odpovedať
ahoj tu majú značku Mori Lee a pani tam je úžasná :) http://www.sophi.sk/svadobne-saty/mor...
Odpovedať
ahoj, túto značku majú v salóne Betty na Myjave - odporúčam, skvelý prístup a krásne šaty a v salóne St.Valentino v Bratislave na Žilinskej....ale tieto konkrétne som tam nevidela, no možno som si ich len nevšimla :)
Odpovedať
A tieto ste tam nenvideli? Nemžem ich zohnať :/
Odpovedať
ahojte, skuste pozriet tu : http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkaam tento model nájdete od januára 2014 vo svadobnom salone DIAMOND v Bratislave, ako aj dalsích 12 prekrásnych najnovsích modelov.
Odpovedať
@salondiamond Dobrý deň, môžem sa opýtať aká bude cena za požičanie týchto šatičiek?
Odpovedať
Ahoj ja som mala šaty Mori Lee z poslednej kolekcie zo salónu ALMA v Seredi, bol to iný model ale možno mali aj tieto nie som si istá :o)))
Odpovedať
Profilova fotka
ja som skusala saty mori lee v salone princess v kosiciach
Odpovedať
@kristina_t nemas nahodou fotografiu ako sedia v skutocnosti? Lebo na tych modelkach :-D ja by som si ich chcela objednat. Dakujeeem.
Odpovedať
Profilova fotka
nemam :( nebolo dovolene fotit sa...
Odpovedať
Profilova fotka
Aj v našom salóne ANDREA v Púchove ich budeme mat začiatkom budúceho roka. Požičovne bude 299 EUR, spoločenské saty a doplnky sú grátis.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kristina_t a sedeli ti dobre? Dakujem.
Odpovedať
@juventinorado ano ano voem som si s vami pisala aj na fb;-) len satocky to je uz neskoro. Nechcem sa spoliehat na posledny mozny termin.
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkaam ale ja som skusala model 1904 (kukni moj clanok), a sedeli fantasticky, bola som velmi milo prekvapena!
Odpovedať
@ivetacomeco Dobrý deň ja zháňam šatočky Mori Lee 1959 najlepšie na strednom Slovensku. Žilina, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica alebo dolný Kubín by bolo najlepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
@lilianka555 Dobrý deň prajem, náš svadobný salón Soirée v Nitre ma výhradnú exkluzivitu pre značku Mori Lee, ktorú aktuálne hľadáte. Šaty sú okúzľujúce, ako povedali naše zákazníčky: " ešte omnoho krajšie ako na katalógových fotkách". Rada Vás o tom osobne presvedčím, takže Vás aj týmto srdečne pozývam na skúšku k nám, určite neoľutujete. Momentálne máme podobné modely od Mori Lee . Na želanie Vám vieme objednať akýkoľvek model podľa Vašich predstáv. S pozdravom Katarína_majiteľka.
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkaam U nás veľmi podobný, máme ho už v salóne Mori Lee_LUNA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkaam Požičovné sa u nás pohybuje sa v rozmedzí od 320 - 390 €, všetky doplnky s šatám máte ZDARMA.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetacomeco bude ho zaiste mať aj svadobný salón Soirée v Nitre, ktorý má výhradnú exkluzivitu pre značku Mori Lee v NITRE.
Odpovedať
@katarinacopjan A budete mať aj Mori Lee 1959? Strašne sa mi páčia, viem možno keď ich oblečiem nebudú mi sedieť ale chcela by som ich vyskúšat. Mám totiž rovné boky tak neviem či by vyzneli. A veľkosť 38 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkaam Áno, model 1959 vo veľ. 38 plánujeme objednať, niekedy koncom februára/zač.marca 2014 by už mal byť u nás v salóne. Skúste sa informovať po novom roku, vtedy to budeme vedieť presne. Pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, nemala som sice tento model ale podobny, 1853.. A BOLI GENIALNE.. mori lee mozem len odporucit.. mala som ich zo salonu na vychode ale urcite ked ich maju unas tak budu aj na zapade.. :) len hladaj..konkretnte tieto som aj skusala ale viac mi sedeli tie moje.. ale su krasne na zivo :)
Odpovedať
@katarinacopjan ach škoda, my máme svadbu 1. februára :( Ale každopádne ďakujem a hľadám ďalej. Nevzdávam sa ;)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?