Svadobné šaty pre Moletky

Ahojte nevesty, hlavne tie ktoré ste nadýchanejšie 😊 😁 Odkiaľ ste mali svadobné šaty (za koľko / kúpené / požičané) ak smiem vedieť? Všetky dobre vieme že pre nás sa hľadajú svadobné šaty ťažšie a aj keď nejaké nájdeme, nie sú také pekné a prepracované ako menšie čísla. Ja som svoje vysnívané aj našla, na stránke salónu EvaMária, najprv majiteľka komunikovala, bola milá, hneď odpisovala, aj písala že polovica ceny sa platí dopredu (s čím nemám problém) a že si dáme online hovor a pomôže mi si správne odmerať miery atď. a potom zrazu prestala komunikovať, po 5tich dňoch som jej písala znovu a zase žiadna odpoveď, tak som teda dosť sklamaná 😔 Nechápem prečo zrazu bez dôvodu prestala komunikovať. Ale mám z toho zmiešané pocity ... Poraďte nejaký salón kde majú ešte pekné šaty. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@slavojka poradiť ti síce neviem, ale to slo nadýchaná sa mi tak zapáčilo 🙂 nájdi si inú predajňu, takéto jednanie rozhodne nie je solventné 😞 v tejto dobe sú ľudia voľaký chladný a protivný 😞
Odpovedať
Profilova fotka
Ja osobne si kupujem šaty z práve spomínaného salónu a ešte keď sa dalo, som si ich bola aj osobne skúšať. A za mňa je majiteľka naozaj neskutočne príjemná a ústretová. Mohlo sa stať čokoľvek, e-mailová komunikácia dokáže zradiť. Ja byť Vami ešte skúsim zavolať. Ja som s ňou všetko vždy riešila telefonicky a vždy bez problémov.
Odpovedať
ahoj, ja som kupovala šaty na stránke www.moje-saty.sk majú úžasný výber až do veľ. 58 a kvantum šiat. aj mi veľmi dobre poradila majiteľka ako sa správe odmerať a aj vybrať model. skús pozrieť.
Odpovedať
Ahoj ja mozem len odporucit svad.salon Wedding Elegance, je to profi pristup, krasne saty kt.vedia krasne doladit a upravit, specializuju sa na moletky ale maju tam rozne saty,ja som taka plnostihla a mala som odtial nadherne popolnocne saty-boli este krajsie ako svadobne, kt.boli z ineho salonu. Tento salon som nasla az potom, maju tam aj krasne doplnky a sperky.
Odpovedať
@slavojka tak ta pani asi nebude seriozna, ked sa ti uz potom neozvala. a keby si vyskusala nejaky salon v tvojom meste? aby si si mohla tie satky aj vyskusat? neviem sice, ako teraz salony funguju ale mozno sa da objednat na konkretnu hodinu a ist tam.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Gabrielle's style Ilava, určite nájdeme tie pravé
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@natyzdenko dobrý deň, ak je pre vás podvodník ten čo zákazníčkam poctivo zasiela objednávky, tovar zodpovedá kvalitou prezentovanou na eshope a má tisíce spokojných zákazníkov a v prípade reklamácie ich aj rieši tak s vami súhlasíme, sme v takom prípade podvodníci. vychádzame zákazníčkam v ústrety tak maximálne ako to ide, ale aby si z eshopu niekto urobil požičovňu zadarmo tak to určite nebude nikto tolerovať. a budeme to riešiť trestným oznámením. pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@natyzdenko dobrý deň, a sme dlžný peniaze aj vám ?????? naozaj ?????? tak sem napíšte koľko sme vám dlžný ????????????
Odpovedať
Profilova fotka
@moletkashop Napísali ste mi, že peniaze mi za šaty nevrátite. Mám to urobiť tak ako ostatní, že Vám poslali tovar a peňazí sa nedočkali? Je snáď trestné to prezdielať informácie o Vás širokej verejnosti? Keby boli zákazníci tak spokojní ako podáte vyššie tak asi o vás nie je toľko článkov. Nie? Ja som napísala len svoje odporúčanie. Nebojte sa šaty vám pošlem a dúfam že vy mne peniaze do 14 dní na účet tak ako to má byť a upravte si obchodné podmienky tak ako majú správne byť (dobra rada, môže to byť aj pokutované). Dohodnuté? Potom môžem napísať kladnú recenziu.
Odpovedať
@natyzdenko prečítajte si prosím obchodné podmienky. sú na stránke uvedené 365 dní a 24 hodín denne. pekný deň
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@moletkashop Vaše obchodné podmienky sú v rozpore so zákonom. Preto na to upozorňujem.
Odpovedať
@natyzdenko slečna alebo pani, naše obchodné podmienky nie sú v rozpore zo žiadnymi zákonmi krajiny v ktorej máme hlavné sídlo. upozorňujeme vás, že internet je medzinárodný priestor, a nie každý je povinný dodržiavať zákony krajiny odkiaľ pochádzate. tovar nakupujete v medzinárodnom priestore a preto vám do budúcna vieme len odporúčať, aby ste si obchodné podmienky prečítala predtým ako nakupujete. ak s obchodnými podmienkami nesúhlasíte, tak si neobjednávajte, to je logické. radi našim zákazníčkam tovar vymeníme za inú veľkosť alebo za iný model, ale aby ste si niečo len vyskúšala a vrátila, tak takto určite fungovať nebudeme. takéto praktiky si nechajte pre tých ktorým nezáleží na ich eshope. my fungujeme už viac ako 10 rokov, máme tisíce spokojných zákazničiek a dosť veľa obchodných partnerov ktorí od nás cez veľkoobchod nakupujú tovar do svojich predajní a požičovní. zasielame tovar po celom svete. takže do budúcna odporúčame čítať obchodné podmienky. nakupovanie na eshope nie je len o pozeraní obrázkov, toto nie je leporelo pre deti. pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@natyzdenko prepáčte, ale nikto nič neriešil v UK. myslíme si, že táto komunikácia je úplne zbytočná. pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
U mna top Madarsko Royal szalon ....mate tam krasne saty do velkosti 58 ako cenovo je to invidualne moje boli za 600eur pozicane plus kaucia 200eur ....ale naozaj obchod kde mam na vyber a nie len cca 5-6siat a s tych si musi clovek vybrat ....a ak nahodou nesedi prerobia Vam saty
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?