Svadobné šaty pre vysokú nevestu. Poraďte

24. mar 201330430
  • snehhlka....a neda sa Ti ta vlecka vypnut hore???papa zatial....ked dojdem domkov napisem viac 😎

• Jasne ze da... len ked sa budeme fotit, tak si asi budem musiet zvyknut, ze sa v tom neda "cuvat" 😃

• na "vycuvanie" 😉 uz bude asi aj tak neskoro 😃

• Sponzor fóra
  • Nika, toto bolo fakt trefne 😃 hahaha asi uz bude neskoro 😃 😃 😃

• Snehulik.....ale bude nam fajn🙂)))) vsak nasi chlapi budu mat uzasne zeny🙂))) 😃 😎 tak si ich naucime 😉

• No co, Nika a ostatne, ako pokracujete v pripravach ked je takto krasne teplucko... nepoculi ste o nejakej mesacnej predpovedi? Chcela by som strasne vediet, ake budeme mat pocasie...

• ...netusim ako ma byt, dnes som kupila stuhu na auto....a vytlacila som si svadobny obrazok, urobim ho farbami na sklo a dam na zadne sklo auta🙂)))drahy bude zas hundrat 😎

• jeeej to je dobry napad!!! 🙂 ja tiez budem vyrabat ozdobu na auto... moc sa mi do toho nechce... a este ani neviem na 100% ci plati svadobne auto.
    Juuuj vcera sme boli u fotografky... tak sa tesim na fotenie! Su vazne skveli. Koho mas ty?

• ahojcek🙂))) nas bude fotit priatelov znamy...teda uz nas znamy🙂))) a na fotenie sa netesim....to je moja smrt 😉 😎 🙂

• Co sa bojis, ze si nefotogenicka? To aj ja... a navyse mam problemy s pupakmi... ale ked som videla jej majstrovske retuse, tak sa tesim 🙂 Snad sa budu dat vybrat fotky na ktorych sa tvarime obaja normalne 😃 to je nas najvacsi problem, bud sa xichtim ja alebo on 😃

• ...takze nakoniec z nas budu hviezdy 🙂 😎

• čaute modelky 🙂 ..hlási sa ďalšia 180 cm 🙂 !!!

• bambi....ahojkaj zirafka🙂)))

• heh, ako to tu beží? všetky sme nad 180???? 😉

• ozi, babušky ...kde kupujete nízke biele topánky, štýlu balerínky????mám 7 nohu a nikde nemôžem nič zohnať.... 😒

• Sponzor fóra
  • ja som kupila v sobotu v Deichmane...mali tam velky vyber bielych topanok...od baleriniek az po vysoke opatky a mali aj vacsie cisla🙂))))

• caukooo po dlhej dobe sa pripajam do debatky.
    Bambi - jednoznacne Deichmann. Mam odtial tiez balerinky... najlacnejsie boticky /no jedine u cinanov som videla lacnejsie, ale tie nemusim/ skoda len, ze nevedia povedat, kedy dostanu tovar a aspon tak mi bolo poveedane, ze nevedia, kedy im pride aky tovar a ze mam skusat... chcela som tam uplne nadherne balerinky, biele, take akoby hackovane.... chodila som tam mesiac, uz ma to omrzelo.. tak som si kupila take zlatobezove, mam to k satkam na promocie a pod svadobnymi ich aj tak moc nebude vidiet....
    Ale jednoznacne kukni tam.

Nika - ako si daleko s pripravami? My uz mame objednane zakusky aj torty, aj menu dohodnute v restike... prave som dorobila cdcka pre kamosa, co nam bude robit DJa, takze co viac si priat 🙂 musim dorobit pierka - nekonecna praca, strasne sa mi to nechce... a ozdobu na auto....
    Bambi a co ty, pripravy v plnom prude, co?
    My sme zacali minuly rok v novembri, lebo kamoska nas vystrasila, ze uz nie su volne restiky... tak sme to mali s predstihom... 🙂 sice na nas kukali ako na blaznov, ze nikto tak skoro nechodi, ale ked sme tam dosli o tyzden potvrdit, tak boli hotovi, ze tam bolo desat parov sa pytat..... zavidim ti tvoj september! 😃

• ahoojcek snehulka, kde si sa tulala? 😉 takze ja uz mam tiez zhruba vsetko...ved asi je aj nacase🙂)))) zakusky sme zatial len povedali, ze budeme objednavat...povedali, ze dohodnut sa staci tyzden pred svadbou...drahy si tiez uz kupil topanky, zohnala som aj bizuteriu, takze mozme na to🙂))))

• Ja som taky tulak 🙂 Ale nie... behala som stale k sesterke, lebo si chce dobre nacvicit ucesy. Jeden na promocie a druhy na svadbu... A nechcem, aby boli rovnake, takze stale vymysla... na promocie uz je vymysleny, je krasny. Svadobny sme trenovali len raz, len taky "koncept"🙂
    Ako budes mat ucesane vlasky ty???
    Ja hodim foto mojho promocneho co sme skusali spolu so svadobnym licenim onedlho do albumu, mozes kuknut 🙂 Papa

• jasne ze kuknem, tesiiim 😉 😉 ja som si kupila strasovu celenku, chcem vlasy trochu zdvihnut a dat si celenku......zajtra pride kamoska poskusat, tak uvidim🙂)))

• Snehulik, uces je krasny a Ty nadherna....tvoj drahy vie, co robi, ked si Ta berie 😉

• Nikuskaaaa aj ja budem mat celenku... teda nie celenku ale korunku! Najprv som ju nechcela, ale tato mi padla do oka ... a zamilovala som sa do nej. Budeme ako princeznicky!!! A co ty, ako dopadla skuska ucesu???
    Juuuj... cim dalej sa viac zacinam bat ake bude pocasie!!! 😞

Dakujem za tolko chvaly 😶 budem namyslena 😉 fakt vdaka!!! Velmi ma to potesilo.

• Uces dopadol nad ocakavanie, neverila som, ze su to moje vlasy 🙂 Ale cosi na mna lezie 😞 je mi chladno a vsetko ma boli.....snad to nejako za tyzden prejde.....

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Super!!! Tie kadernicky fakt vedia vycarit na hlave krasny uces, ked su sikulky!!!
    Jeeej Nikus, rychlo pi cajiky a vypot to!!! Treba sa strazit!!!
    Kukala som pocasie, aj som pripisala do temy o pocasi. Ma byt okolo 30 stupnov a aj nejaky ten mracik... prsat by malo max. vo stvrtok.. tak pevne verim, ze to vydrzi!!!

• ...to si ma s tym pocasim potesila🙂))))) na Orave sice 30 nebude, ale hlavne nech neprsi....

• Juuuuj to ti tak zavidim!!!! Tu v tej betonovej dzungli je na skapanie... a hlavne ked sa pojdeme fotit do mesta.... bleeeee ... beziiiim vybavit gitaru na obrad. Paaaa

• ...drzkam prsty, nech dobre pochodis 😉 pa

• Dakujem Nikus. Gitara je vybavena... horsie je to s organistom.... nevieme ziadneho najst!
    Inac, ake budes mat nechtiky, svoje ci umele? Ja som chcela mat svoje, pestovala som si ich.... ale prali sme moje svad. saty a tam sa mi uplne polamali, tak mi mamina rychlo zhanala nejaku znamu, co nechtiky robi.... dufam, ze budu pekne. Paaaaaaa zatiaaal

• tak to som na tom podobne....ja som mavala vzdy dlhe nechty a dnes sa mi zlomil stvrty 😢 takze asi moje nebudu....ako ste prali saty? ja sa chystam v pondelok........

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov