Svadobné šaty pre vysokú nevestu. Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
ahojte mam skoro 190 a moj dnes uz manzel 206 cm, pri zhanani svadobných siat som bola mierne zufala, tety v Nicole na mna kaslali, vraj oni saty strihaju z dlzky tak ze im je luto. Doporucujem ale salon El v Petrzalke, milá ochotná zlata dievcinka aj siat mali kopec na vysoke ziena, ale vyhral to salon na mlynských nivách- majú aj pobocku pri tescu v centre, ale kocka co robi na nivach je podstatne milsia ............. Takze vysoke nevesty , usetrite si cestu do "vychytených " salonov plných ochotných predavaciek, a zamierte ńa NIVy , neopakovatelná kolekcia pre vsetky výsky A nevesticky ak zhánate oblek pre vasich milacikov aj tu je pomoc, skuste pozriet obchody OZETA trenčín- najlepsie ceny maju v ich podnikovej predajni priamo v Trencine. Podrobnosti IP
Odpovedať
1
101
102
Aspon mame dovod mat tie umele nechtiky :) Ked sa nam tak lamu... My sme tiez chceli az neskor prat, ale drahy uz ma dovolenku, a mam kopu starosti, idem aj na promocie kamaratke, a este vybavovat zmluvu do prace, takze sme ich vyprali skor.... ale su prenadherne cistucke a bieluckeee. Prali sme ich v ruke - nechceli sme davat tie goralky do pracky. Napustili do vane vodu, hodili tam saty... a pekne mydlom na pranie vyprali cely dolny okraj a vsade kde boli skvrny... aj pod pazuchami, pri dekolte, kde bolo zaspinene od cokolady, co sa baba pred tym oprela o tortu.... ta cokolala alebo co to bolo, isla velmi tazko dolu... potom sme tam naliali ariel a vanish biely a nechali hodinku namocene. Po hodine som kukla vsetky miesta, ktore boli spinave, vsetko uz bolo krasne bielucke, az na tu cokoladu, tu som zasa vycistila mydlom. A potom sme ich 2x presprchovali cistou vodou a vyvesili na terasu. A su prenaaaadherne a krasne vonaju! Nedavaj avivaz, zevraj robi flaky na satene. Tak vela stastia ;) Ja idem kukat tv.... drahy ma rozlucku so slobodou... tak som tu samucka :( Pekny vecer prajem ;-)
Odpovedať
Jaj, este to mydlo na pranie - Omino bianko s marseyskym mydlom.... velmi dobre isli dole vsetky necistoty.
Odpovedať
....dakujeeeeeeeeeeem si strasne zlata.....uz sa nam to krati....ako dopadla rozlucka? trafil drahy domov? ;-)
Odpovedať
...snehhulka, dala som par fotiek do albumu, ak budes mat cas, kukni:))))
Odpovedať
Ahoj Nikus. No konecneee nejake tvoje fotecky! Krasne si ich naaranzovala!!! Wow!!! Rodeny fotograf!!! Najviac sa mi pacia tvoje a dcerkine topanocky, je to naadherne a rozkosne :) Uz sa tesi dcerka? Vidim, ma nadherne satocky. A ake ze to mate obrucky? Nie je to velmi dobre vidiet. Take delene? Ci gravirovane?
Odpovedať
Ahojcek Evi, dakujem za pochvalu, si zlato...obrucky mame biele a hladke, mala sa strasne tesi, len ma strach, ci si ju po svadbe nechame ;-) :-) mame aj "malu" zmenu, namiesto 12 ludi ich na svadbe bude skoro 30 a samozrejme sme sa o tom dozvedeli skoro poslední :-D ale uz sme s drahym rezignovali a len sa prizerame :-) saty uz mam vyprate, este ich prezehlit....dakujem za radu....a co ty? Tiez nejake zmeny na poslednu chvilu? :-) ;-) 8-) krasny dnik...
Odpovedať
Ahojky :) My mame take kobinovane a dokonca nam tu bielu cast zdrsnil zlatnik, tak je to zaujimave... ale pacia sa mi :) Fiiiha.. nam sa tiez zvysoval pomaly pocet hosti... ale nie tak razantne :D my sme mali mat 34 hosti na zaciatku a teraz je ich 46... zmeny ani nie... len nasi zacinaju stresovat... lebo toho maju fakt dost... chudaci... pridu k nam totiz aj hostia z Ciech takze sa mama bude musiet starat este o 5 ludi navyse.... tak ma o starost navyse.. Som rada, ze satocky su vyprate... my zehlime zajtra vecer. V piatok uz tu budu ti Cechuni, tak nebude kedy... a dnes sme boli v kostole, farar nas perfektne ukludnil,... takze ja som v pohodickeee.... kludna... drahy trochu stresuje.... ale ja si to uzivam a modlim sa za pocasie Tak papa, pekny vecer a uspesne konecne pripravy ;) Nech nam to vyjde na jednotku ;-)
Odpovedať
Jaaj, este rozlucka - no pekne vyzerali aj s mojim brachom ked dosli :D hahaha ozrani :D Ja tu uz zajtra nebudem... dnes posledny dnik.. potom az PO. Takze ti prajem, nech mate krasny obrad, perfektnu hostinu a super zabavu a nech vam vyjde vsetko aspon tak dobre ako si to vysnivate!!!! Papa a tesiiim sa na fotecky!!!!!!!!! ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
...ja som si vcera tak encakane bola sadnut na par poharikov, s babami sme sa nasmiali a dnes sme zacali pripravovat vsetko u draheho rodicov, kedze sa pocet poriadne zvysil tak to ani nie je sranda, ale snad sa to zvladne....hlavne nech neprsi....papa a drzkaj sa:))))
Odpovedať
Nikus, uz to mame za sebou. :) U nas to vyslo na 1000%. Nad vsetky ocakavania. Vsetko sa podarilo ako malo, plus este aj necakane prijemne prekvapenia... bolo to nenormalne krasne!!! Idem dospavat.... spali sme tri hodinky... a co vy????
Odpovedať
To je super, aj nam sa to podarilo:))))) jedine, co mam mrzi, ze fotograf nam v piatok odriekol, tak nas fotil niekto iny, teraz pomalicky si upravujem fotocky.......
Odpovedať
Mna mrzi, ze sme sa neodfotili so svadobcanmi - take single foto... :( a este sme uplne zabudli na podvazok :(((( To akkoze vam odriekol... koho ste mali? Preco sa na vas vykaslal? Kto vas fotil nakoniec??? To je nemile.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Fotil nas nakoniec svagor......ja vlastne neviem, preco, volal drahemu a nam sa to ten piatok akosi sypalo, tak som to uz ani neriesila...aj ked mi bolo bidne.....ako si uzivas manzelsky zivot??????
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Baby zhanam popolnocky pre vysku 178 ladene do cyklamenova... viete o niecom? okolie NItra, Trnava, pripadne net ...
Odpovedať
1
101
102
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?