svadobne saty s dlhymi rukavmo a rolakom v juli?

1 deň100

Baby, mali ste niektora saty s dlhym rukavom a rolakom na svadbe v juli? Je to velke sialenstvo alebo je to v pohode, da sa to vydrzat? Mate skusenosti? Alebo aky je vas nazor, dakujem 🙂
Rukavy su z tyloveho materialu , na fotke su tie saty

• Ťažko povedať aké bude počasie a či budú extrémne teploty. No napríklad tieto šaty čo si sem pridala, sú dosť čipkované, takže by sa to podľa mňa dalo zniesť

• no tie su veru krasne, ja byt tebou kludne by som do nich sla. ved, ked sa to tak vezme, ani to nie su dlhe rukavy. viac su odhalene ako zahalene

• @diana_magatova  Ja som ich mala a bolo mi teplo len pri tancovaní, ale aj to sa dalo zniesť úplne v pohode. To by mi možno bolo teplo vo všetkom. A to som fakt o dušu trsala celý večer 🙂. Sú jedinečné a vybrala by som si ich bez váhania opäť, určite choď do nich ked sa ti páčia 😉

• Sponzor fóra
  • @diana_magatova  no ja by som rozhodne do šatov s dlhým rukávom v lete určite nešla. Ja mám svadbu o týždeň a mám dlhý rukáv a som straaaaašne rada že sa ochladilo. V júli som bola na skúške šatov dokonca 2x a som ich mala na sebe 5 minút a som myslela že odpadnem. Vážne mi ostalo ťažko až na odpadnutie. Určite vám vnich nebude príjemne.

• Skúšala som podobné šaty v lete - nedala by som si ich ani za nič. Roztopíš sa v nich, nestojí to za to. V šatách sa máš cítiť nielen krásne, ale aj príjemne. Od rána budeš v pohybe a aspoň mne v nich teda bolo dosť teplo.

• @diana_magatova  Netreba to riskovať, obzvlášť v tak horúcom mesiaci. Ako baby hovoria, v šatách sa treba cítiť aj pohodlne. A ak máš od obradu do nejakej dajme tomu polnoci, kedy sa budeš prezliekať do iných šiat, myslieť len na to, že ti je teplo, nestojí to za to.

• Tak tie sú nádherné. Aj keby bolo 30 stupňov, tak toto sa oplatí vydržať😁❤

• @sisa2422  zeeee neskutocne su krasne. ja by som vydrzala aj keby co bolo, nadherne su. oplatilo by sa aj si troska vytpiet xixi

• satinky vyzeraju tak vzdusne a lahucko, ja by som sa ich nebala ani v lete. velmi krasne vyzeraju a nie su to ani zimne saty. ja by som si ich kludne vybrala

• Aj keby malo byt tridsat stupnov a saty by mi sadli, nevahala by som a obliekal by som si ich. Su tak krasne, nevesta sa v nich musi citit ako bohyna

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov