Výber šiat počas tehotenstva, ak je svadba po pôrode

3. aug 202040

Čo by ste poradili v mojej situácii? Som momentálne v 4.mesiaci, bruško je už väčšie. Termín pôrodu mám v januári a svadba bude v auguste 2021.
Kedy je najvhodnejší čas na výber a skúšku svadobných šiat? Nejako teraz "narýchlo" kým to bruško nie je až také veľké alebo až budúci rok?
Bojím sa, že navrât k mojej postave po pôrode nemusí byť taký rýchly a zároveň si nechcem výber šiat nechávať na 3-4 mesiace pred svadbou, kedy už tie naj samozrejme môžu byť na augustový termín rozchytané...
Prípadne boli ste niektorá v podobnej situácii?

 • Kebyze som na tvojom mieste kúpim si šaty az potom. Naozaj nevies kolko priberies a ako to pojde dole. Poznám veľa báb co pribrali aj 20 kg. Nešlo to hneď dole. Radšej kúpiť potom po pôrode ako teraz a rok byť v strese ci ti budu dobre alebo nie. A keby ti neboli dobre tak zbytočne si budeš kupovať ďalšie šaty.

 • Až po pôrode 🙂slight_smile:) sakra my mame svadbu o 2 mesiace a nemám šaty 😁 to len ja som taká blbá či je nás tu takých viac ? 🤣

 • Ahoj. Určite by som šaty riešila až po pôrode, nevieš, ako budeš vyzerať, takže teraz to nemá zmysel.

 • Ahoj, určite až po pôrode..
  Ja som pribrala 25kg, mala bude mať zajtra rok a aj keď makám, neviem ti posledné 4kg dať dole:-/ takže určite až potom, uvidíš ako sa budeš cítiť, koľko kg Ti ostane..
  A neboj sa, šaty nájdeš, ja som cestovala za šatami ďalej, ale kupovala som si ich 3 mesiace pred svadbou.
  A na zapožičanie, aj napriek tomu, že september je mega preplnený aj skrz koronu, mali tiež mrte na výber ešte, takže no stress 🙂 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
  renik5
  Stará Ľubovňa
  E-shop svadobných a spoločenských šiat a doplnkov
  Agatha Gallery
  Nové Zámky
  Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.