Ako u vás prebehlo odpytovanie?

13. máj 201630

Ahojte, otázka sa týka hlavne neviest, ktoré mali odobierku a ich snúbenec v tom čase nežil v rovnakom meste, alebo niekde blízko. Ide o to, že odpytovanie mať budem. Len snúbenec odo mňa býva 50 km. Pred sobášom sa budeme fotiť, potom chcem ísť domov, prídu ľudia, bude odpytovanie a pôjde sa na sobáš. Len čo dovtedy snúbenec? 😃 Vracať domov sa nebude a potom zas späť. Ako ste to vyriešili vy? Jeho rodičov sme sa na to pýtali a povedali, že odpytovanie nemali ani raz a ani im nechýba. Teda v prípade, že by sme ich zavolali k nám a mali to spoločne. Takže neviem čo s tým, či iba tak nech potom po mňa príde a dovtedy niekde počká.

 • Preco nemoze ist s tebou k Vám domov? Ved aj tak ta v satach uvidi pri foteni.

 • no, my sme síce s manželom s rovnakého mesta, ale my sme mali odpytávanie spoločné, čiže prišiel k nám, kedy ma prvý krát uvidel v šatách a prebehlo odpytávanie moje aj jeho, ja to stále poznám takto, že sa obaja odpytujú spoločne, tak nechcete?

 • však nech ide normálne k Vám a potom nastane odpytovanie, čo je natom že predtým tam už bude?

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Funky People je živá kapela v zložení piatich skúsených hudobníkov , ktorí vám zaručia skvelú zábavu na vašej svadobnej oslave alebo inej párty.
  Veľa dobrej muziky, kopec zábavy, DJ, profi technika (zvuk/ svetlo), moderovanie - aj v nemčine. Svadby, plesy, firemné akcie, koncerty, stužkové...
  Video-produkcia, foto
  Články od našich partnerov
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
  Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
  Archív článkov od partnerov